reklama
Země: Chorvatsko Chorvatsko, Itálie Itálie

Grado-Istrie-Benátky

V červenci vyrážím na Alpe Adria s cílem v Grado. Rád bych pokračoval dál na Istrii, částečně kolem pobřeží cyklisticky zajímavou trasou. Z Istrie zpět a do Benátek, odkud mi jede autobus. Celá trasa by měla mít kolem 400 km. Můžete mi doporučit trasu?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 10.07.2015
Autor: Marin7
  • Re: Grado-Istrie-Benátky

Bikemap.net

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: rif
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tady:
    http://www.bikemap.net/en/route/2576751...

Benátky jsem taky zvažoval, ale prý je to asi 150 km jedna cesta, tak jsem to vzdal. Holt někdy příště a jinudy.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: MiBo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Z Grada se připrav na špatnou cestu do Benátek, cyklostezka jen kolem letovisek, musíš po silnici která nekopíruje pobřeží, je na ní hustý provoz a silnice mnohdy bez krajnic. Nejhorší část mé letošní cesty.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2015
    Autor: šána
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Sardinie na kole

(CK Vlha)
24.05.2017, 12 dní
14 900 Kč
cyklistický Autobusem

Sardinie na kole

(CK Extrem Tour)
26.05.2017, 8 dní
15 390 Kč 13 990 Kč
cyklistický Letecky
Seznamka

Hledám: Cyklokamarády :)))

včera
Ahoj:) jsme pár z Prahy (28 a 30 let ) a hledáme další pár a nebo klidně i nepár na společné vyjížďky. Jezdíme…

Hledám: Pár na cyklovýlety

22.05.2017
Hezký den, rádi poznáme pár na pořádání cyklovýletů, Praha, Praha Západ a okolí, jsme sportovní postavy a muž 40…

Hledám: Vyjížďky na kole

22.05.2017
Hledám partnera na sport.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

148 cyklistů (6 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017