reklama

Tohle by se mu kole nestalo...

Mrkněte se na server www.idnes.cz a raději to kvůli sobě popíšu polopaticky - klik - sport, pak fotbal a nakonec - foto, obr.č.8

[ Zpět ]
Datum: 13.03.2006
Autor: Krtek
  • Re: Tohle by se mu kole nestalo...

         

    Myslíš ? ;-)))
    Takové tkaničky nebo volné nohavice u kalhot namotané na převodníku také nejsou zrovna dvakrát "in"...;-)

    A já sám jsem asi předloni na kole projel krajem šípkového keře, jedna větev mne vzala přes helmu a štítek, pak se svezla přes brýle až na ruku, kde mi roztrhla dres a na ruce jsem měl asi 15cm dlouhou krvavou rýhu... Druhá větev mne ještě mrcha stačila chytit za batoh a nebýt pořádně rozjetý, tak mne snad z kola stáhla úplně...;-)

    Já to říkám pořád, kdo jezdí bez helmy a brýlí, tak je hazardér... A nemusí se jednat jen o pády, k úrazu jde přijít i během jízdy...;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 13.03.2006
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tohle by se mu kole nestalo...

         

    Co to tam ksakru je???? Jakmile se na to dostanu a kliknu na "více fotografií", tak mi celej Net spadne, po pátým pokusu jsem to vzdal, bo bych to musel hodit z wokna, což by asi správce sítě nekvitoval zrovna s povděkem:-)) Vím, že nám to tu občas v práci tohle dělá, idnes je zrovna jedna z těch stránek, ale 5x za sebou, to se mi ještě nestalo.....

    [ Zpět ]
    Datum: 14.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mira.l)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tohle by se mu kole nestalo...

           

      Prostě cyklista v rozervaným dresu...

      [ Zpět ]
      Datum: 14.03.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tohle by se mu kole nestalo...

             

        ...pardon, fotbalista - a to je teprve ráno...

        [ Zpět ]
        Datum: 14.03.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Tohle by se mu kole nestalo...

               

          Acha, tak to sem zas klidnější, že vím, o co jsem přišel:-)

          [ Zpět ]
          Datum: 14.03.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (mira.l)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tohle by se mu kole nestalo...

         

    Na obrázku číslo 8 je borec se šťastným úsměvem, komentář zní: "Robert Vittek se raduje z gólu". Pravda, to by se mu na kole nestalo...

    [ Zpět ]
    Datum: 14.03.2006
    Autor: Sector
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tohle by se mu kole nestalo...

           

      No jo, pardon, já to spletla s 15, ikdyž teď když na to koukám, tak moc také orvaný není. Ježíši, já mám oči ještě zalepený spánkem...

      [ Zpět ]
      Datum: 14.03.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tohle by se mu kole nestalo...

             

        Neprovokuj jo? :-D :-D Po 8 hodine mit jeste oci zalepeny spankem... ber ohled na lidi co musi vstavat daleko driv ...
        Jinak uz se mi taky stalo ze jsem z vyjizdky prijel pekne orvanej, doma se mi smali jestli jsem se cestou popral s medvedem... a ono to zatim jenom ostruzini, ktery rostlo kolem cesty a ja to z kopce neurejdoval.... gate na odpis :-(

        [ Zpět ]
        Datum: 14.03.2006
        Autor: Stana
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Tohle by se mu kole nestalo...

               

          ...tak sem dneska trošku zaspala, no :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 14.03.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Tohle by se mu kole nestalo...

                 

            Radko a to doslova, jelikož to vše bylo aktuání jenom včera, dnes jsou tam úplně jiné fotky. Uvedu Tě do obrazu : Byli tam dva fotbalisté ve výskoku a ten, co už padal k zemi, kopačkou stahoval trenky tomu druhému a chudák nemít slipy, tak celá republika ví, jak je na tom s pinďourem. Pravda moc by ses s te fotky nedověděla, ale akceschopnost fotografa je suprová.

            [ Zpět ]
            Datum: 14.03.2006
            Autor: Krtek
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Tohle by se mu kole nestalo...

                   

              Jo tak to jo, to sem viděla - tak se mnou ještě nebude zase až tak strašny :o)))

              [ Zpět ]
              Datum: 15.03.2006
              Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

365 cyklistů (2 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024