reklama

Jaké kotoučovky

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jaké mi můžete doporučit kotoučovky kolem 7tis za obě? Uvažuji o Shimanech LX, má s níma někdo zkušenosti? Ještě se mi takí líbí Hayesy HFX9. Nebo mám jít radši do Magury? A nebo je to zbytečný a stačí normální DEORE? Díky za příspěvky

[ Zpět ]
Datum: 09.03.2006
Autor: Kelib
  • Re: Jaké kotoučovky

         

    Řekl bych - podle toho, co a jak jezdíš. Jestli převažují terény, navíc i ve sjezdech - mně by se líbily ať už ty LX nebo hayesy, nicméně i ty deore svou funkci splní bez problémů. V případě těch větších terénů bych asi volil větší kotouče - vepředu třeba 200, vzadu 180 (ale i 160 jsou v pohodě, nicméně - mně osobně se větší kotouče líbí). Já mám základní hydry od shimana, pravda - velké terény zrovna nejsou mým šálkem kávy, nicméně několikrát už jsem byl přinucen - bez problémů. Ty magury se letos sólově zatím nedováží, nicméně je seženeš - a taky určitě vynikající.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2006
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké kotoučovky

         

    zdravim tě. mám zkušenost s lx-ama a spokojenost. k dalším ti musí říct někdo jiný, vyčkej na další příspěvky. nevim jestli do celkový sumy počítáš i nový náboje včetně přepletení a taky jak to vidíš s řazení... ty lx se dají sehnat za velmi slušnou cenu, např. http://www.velotrade.cz/index.php?sekce=7&...
    cena je bez kotouče, aspon si můžeš vybrat podle libosti. někdo ti třeba poradí ještě nižší cenu na jinym webu:)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2006
    Autor: vette
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké kotoučovky

         

    já mám deorový 525 s kotoučí 160 mm a bez jediného problému

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (newman)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké kotoučovky

         

    V tom cenovém rozpětí jsou všechny kvalitativně podobné- ať už za ty prachy koupíš cokoliv, nebudou tam větší rozdíly. Mimochodem,( teď nevím přesné číslo) v nedávném VELU, asi 3 čísla zpět, byl pěkný test hydr. kotoučovek. Já osobně mám Magura Marta.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2006
    Autor: Hermida
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké kotoučovky

           

      je to v 6/05. čas letí:)

      [ Zpět ]
      Datum: 10.03.2006
      Autor: vette
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké kotoučovky

         

    No ja mam Hayesy HFX 9 160 a naprostá spokojenost jen se ti nesmi dostat na desticky mastnota ,ale to uz se tu resilo proste čísté desticky zaruka bezpecneho zastaveni:))))

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (pajucha)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké kotoučovky

         

    Deore jsou taky v klidu, ale na Hayes nemají. Záleží na tom kolik chceš investovat. Musíš ale ještě počítat s novými náboji...atd.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (pepak8)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké kotoučovky

           

      Já jezdím 525 jsou dobrý,ale větší kotouč a jiný destičky by jim slušely.Kamarád jezdí Hayesy HFX 9 a je taky spokojenej.Takže tady v tý cenový relaci (můj názor) záleží jenom na tobě. Jinak souhlas s Airlinem záleží na tom co jezdíš.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.03.2006
      Autor: Luky
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké kotoučovky

         

    Díky všem za příspěvky, asi půjdu do těch LX... na jedný stránce sem viděl přední+zadní za 5500Kč....nádherná cena. Jinak s nový kola do tý ceny nepočítám. Jen jsem se chtěl ještě zeptat: Jak se jezdí s dualama?
    Jo a jinak s tím terénem....žádnej extra velkej nejezdím, ale mám 90kg a moje XT(véčka) mi nestačí

    [ Zpět ]
    Datum: 12.03.2006
    Autor: Kelib
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké kotoučovky

           

      Můj osobní postřeh k těm duálům: vždy jsem byl přesvědčen, že je úplně jedno, jestli otočné řazení, páčkové rapid fire nebo dual kontrol - byl jsem přesvědčen, že si člověk "zvykne" během první jízdy. Nicméně, teď to musím poopravit - letos mám za sebou dvě cesty s duálama, 2 x cca 65 km - já si nezvyk! Pořád jsem na to musel při řazení myslet, nějak mi to nešlo. Ale to je jen moje osobní zkušenost :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 13.03.2006
      Autor: Airline
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

342 cyklistů (9 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024