reklama

Zadní blikačka na nosič

Hledám marně na Internetu vysoce svítivou zadní blikačku, která se dá připevnit šroubem na zadní nosič do úchytu, který je vyfocen níže na fotografii. Vůbec nic nenacházím, pokaždé je blikačka s objímkou na sedlovou tyč, nebo na klipsnu. Ani jedno nejde prakticky připevnit kvůli velkým brašnám.

Kdyby byl nějaký nápad, budu rád. Děkuju

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 26.01.2015
Autor: rif
  • Re: Zadní blikačka na nosič

         

    A co tohle?

    http://www.kolakulich.cz/zbozi/3618/drzak-SMART...

    http://www.cykloworld.eu/zbozi/sve000012-smart...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.01.2015
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zadní blikačka na nosič

         

    Já jsem nainstaloval adaptér ze dvou destiček Merkuru, za které lze klipsnová blikačka zacvaknout.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.01.2015
    Autor: JendaH
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zadní blikačka na nosič

         

    Taky přesně tam, jsem si to zbastlil i s tou samým držákem a jde mi to i otáčet jako na sedlovce. Není to nic složitého. Taky jsem to dělal kvůli brašnám a věcích na nosiči..

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.01.2015
    Autor: dalinv
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zadní blikačka na nosič

         

    Libovolná blikačka, co má plošný spoj rovnoběžný se zadní stěnou, šroub dodej vlastní, vrtačka s odpovídajícím vrtákem a hotovo za pár minut. :)
    Anebo pokud chceš hotové světlo, budeš se muset asi podívat trochu víc na západ. Třeba: http://www.rosebikes.com/article/b--m... http://www.rosebikes.com/article/b--m-toplight... http://www.rosebikes.com/article/b--m-toplight... atd.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.01.2015
    Autor: Marble
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zadní blikačka na nosič

           

      Děkuju pánové za odkazy a budu si muset koupit držák, tím mi odpadnou zbytečné starosti s uchycením. Ještě jednou velké díky.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.01.2015
      Autor: rif
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zadní blikačka na nosič

             

        ....příp. jednoduše vyrobit(upravit násuv. díl držáku blikačky pro potřebné uchycení).....

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 27.01.2015
        Autor: bi-jan-cyk
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zadní blikačka na nosič

         

    Pokud máš vhodné brašny tak to můžeš vyřešit i takhle:

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.01.2015
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zadní blikačka na nosič

           

      Takhle mi jedna oddrncala někam do ztracena. ☺

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.01.2015
      Autor: rif
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zadní blikačka na nosič

           

      Tohle nedoporučuju. Ta zobrazená blikačka má poměrně úzký úhel paprsku, a přitom toto uchycení má docela velkou vůli. Takže není příliš kontrola nad tím, kam to vlastně svítí (v závislosti na naplnění brašny, například).

      Pevnou montáž, dostatečně seřiditelnou.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.01.2015
      Autor: Akito
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zadní blikačka na nosič

             

        Již jsem si zakoupil redukci ve tvaru 'T', která je výše odkazována za cca 36 Kč.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.01.2015
        Autor: rif
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zadní blikačka na nosič

           

      Kdyz uz nejde umistit blikacku doprostred, vzdy bych preferoval levou stranu pred pravou.
      Duvod je jasny - ridici v miste blikacky predpokladaji stred cyklisty, coz muze ovlivnit mezeru pri predjizdeni... samozrejme v Anglii by to bylo naopak... :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.01.2015
      Autor: Jrr
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zadní blikačka na nosič

             

        Přesně jak říkáš, nejen v Anglii, ale i ve Walesu je to naopak, takže ji mám na správné straně :-).
        Oddrncat samozřejmě může, ale za ta léta co ji takhle vozím se jí to ještě nepodařilo. Ono taky dost záleží na tom jak moc fest je ta klipsna na blikně ‘‘napružená‘‘, na síle materiálu brašen, a v mém případě ještě ten rozbitý zip na horním okraji zadní kapsy skvěle funguje jako pojistka aby nevyskočila :-).

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 27.01.2015
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zadní blikačka na nosič

               

          Ok, pak to mas na spravne strane. :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 28.01.2015
          Autor: Jrr
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

290 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024