reklama

Bidart - Opava na kole

Ahoj cyklisti,
chtěl bych tady taky sdílet video z naší cesty z jihozápadu Francie až do Opavy. Cesta tam nám zabrala 3 dny, protože jsme jeli s kamioňákama a cesta zpátky rovných 31 dní. Celá trasa měla něco přes 3200 km, převýšení radši ani nepočítat.
Snad se bude líbit :)
https://www.youtube.com/watch?v=q50lQqHm66c

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 18.12.2014
Autor: ondraaab
  • Re: Bidart - Opava na kole

Krásná cesta, jste sekáči. Jen bych uvítal někde dole titulek s názvem místa, kde zrovna projíždíte.Hned jste mě naladili na příští rok. figur

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.12.2014
    Autor: 66647
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dóbrý! Koukám - žádný měkoty. Palec nahoru. A co to znamená, že jste jeli s kamioňákama? Můžeš se podělit, zní to zajímavě.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.12.2014
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Díky! :) Parťák s kterým jsem jel má známého, který vlastní autodopravu a jeho kamiony jezdí právě ty trasy tam na jih, směr Španělsko. Tak jsme se domluvili, kola nám hodili do návěsu a jeli jsme, sice každý v jednom kamionu, ale bez problémů.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.12.2014
      Autor: ondraaab
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak tohle je asi ten nejlepší způsob dopravy někam. Potřeba toho využít pokud to jen trochu jde :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.12.2014
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec má své … NEJ - 2. vydání

Milan Silný
Druhé vydání úspěšné knihy, která byla oceněna v mezinárodní soutěži TOURMAP.
Celkem 54 vrcholů Čech, Moravy a Slezska soustřeďuje tento první díl trilogie, kterou je možno považovat za netradičního cykloturistického…
299 Kč

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč
Tip na letošní dovolenou

Pohodlně údolím Altmühltal k Dunaji

(CK Nomád)
20.07.2017, 4 dny
5 790 Kč
cyklistický Autobusem

Salzkammergut Trophy

Solná komora – Salzkammergut (Salzkammergut Tourismus)
20.07.2017, 4 dny
4 900 Kč
cyklistický Vlastní doprava

Solná komora cyklo

(Míša Poborská, CK Kudrna)
20.07.2017, 4 dny
4 900 Kč
cyklistický Vlastní doprava
Seznamka

Hledám: spoluijezdkyni

Hledám: spoluijezdkyni
dnes
Rád bych našel spolujezdkyni z MS kraje, která ujede víc jak 2 km , je schopna hovořit o různých tématech a…

Hledám: Na kole do Itálie v sprnu

dnes
Ahoj, mám v plánu jet do Itálie. Já jsem z Pardubic, odjezd v sobotu 19.8., až k moři. Napojit se můžeš kdekoliv :…

Hledám: Parťáka(y) do Itálie

dnes
Ahoj, mám v plánu jet do Itálie. Já jsem z Pardubic, odjezd v sobotu 19.8., až k moři. Napojit se můžeš kdekoliv :…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

339 cyklistů (27 přihlášených)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | dnes

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | dnes

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017