reklama

Co Vás vytočilo 82 * - tedy bez cenzury

Hrabal svým chováním donutil Abernatyho zamknout 81-čku a vytvořil cenzurovanou 82-ku (podívejte se sami, růžová jak prvorepublikové podvlékačky). Tady Vám svým slovem zaručuji, že se cenzura nekoná. Příjemné povídání.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 19.11.2014
Autor: Kadel
  • Re: Co Vás vytočilo 82 * - tedy bez cenzury

         

    No stejně si ale počkám na ještě více adidasovou 82**... :-DD

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.11.2014
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co Vás vytočilo 82 * - tedy bez cenzury

         

    Trochu křečovitá snaha o udržení konfliktu? Hmm.

    Rád bych, kdyby obecenstvo ráčilo zaznamenat, že jsem se dnes, zhruba hodinu, snažil flame zastavit, ale Jindročísla a Hekynena to natolik baví, že to chtěj živit dále. Tím pádem bych poprosil milé obecenstvo, aby pokračování nedávali za vinu mě, ale jim.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.11.2014
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
    • Re: Co Vás vytočilo 82 * - tedy bez cenzury

           

      Ne, nejde o křečovitou snahu udržet konflikt. Jde o to ukázat, co si myslím o lidech, kteří mažou cizí příspěvky jen proto, že s nimi nesouhlasí. Víc proti tomu udělat nemohu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.11.2014
      Autor: Kadel
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: Co Vás vytočilo 82 * - tedy bez cenzury

             

        Příspěvky jsem smazal, protože se jednalo o snahu zatáhnout osobní konflikt a vulgarity do dalšího tématu. Příspěvky žádné názory neobsahovaly.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.11.2014
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
        • Re: Co Vás vytočilo 82 * - tedy bez cenzury

               

          Podobně se kdysi oficiálně zdůvodňovávalo, proč nejsou některé knihy, filmy, autoři dostupní... :-))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 19.11.2014
          Autor: ronda
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Co Vás vytočilo 82 * - tedy bez cenzury

             

        Tož takových, co mažou jak na běžícím pásu a přitom halasně pokřikují, jak jsou proti cenzuře, multinickům, nedemokratičnosti, nespravedlivému palcování, prostřelování blacklistu a tak podobně, a jak fuj fuj to všechno je, tady máme vícero:-))
        Další téma na skrytí. To se to dnes uklízí samo:-))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.11.2014
        Autor: Lanna
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
        • Re: Co Vás vytočilo 82 * - tedy bez cenzury

               

          Já bych, prosím, skromně podotkl že já jen mažu. Halasného pokřikování o cenzuře, multinicích, nedemokratičnosti etc. jsem se, budiž připomenuto, nikdy nedopouštěl.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 19.11.2014
          Autor: Hrabosh
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
        • Re: Co Vás vytočilo 82 * - tedy bez cenzury

               

          Prosím o uvedení jediného příkladu, kdy jsem se takto zachoval já. A nebo omluvu, u dámy jsem ji ochoten akceptovat bez zesměšňování.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 19.11.2014
          Autor: Kadel
          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Co Vás vytočilo 82 * - tedy bez cenzury

           

      Řečí hraboshova kmene: Vyser si oko, mamrde!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.11.2014
      Autor: hekynen
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Co Vás vytočilo 82 * - tedy bez cenzury

         

    Rondo, chci se zeptat, považuješ za normální když tu Jindračíslo zakládá témata čistě určená k osobnímu hejtování? Teď aktuálně jsem to já, tento měsíc Brahma, v minulosti Palmovka, Arabice a tuším třeba i Radka. Přijde Ti takové téma diskuse v pořádku? Přijde Ti v pořádku, že to redakce nechává být?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.11.2014
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Co Vás vytočilo 82 * - tedy bez cenzury

           

      Když to zmiňuješ, co je s Rosťou? Snad jsme ho nedohnali k nějaké újmě na zdraví. :-))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.11.2014
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Co Vás vytočilo 82 * - tedy bez cenzury

             

        Třeba přišel k rozumu a konečně pochopil, že jeho čas je příliš drahý na to, aby jej trávil ve společnosti, kde ho nikdo nechápe :o)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.11.2014
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Co Vás vytočilo 82 * - tedy bez cenzury

               

          Kéž by takovýto myšlenkový proces proběhl v hlavách dvou nejmenovaných místních diskutérů.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 20.11.2014
          Autor: Burajda
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Co Vás vytočilo 82 * - tedy bez cenzury

                 

            Zase tak hodný jsme nebyli :o)))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 20.11.2014
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co Vás vytočilo 82 * - tedy bez cenzury

           

      V souvislostech - vidím to jako blbou reakci na jiný blbý reakce protistran. Celý je to špatně, od samého začátku. A redakci bych z toho vynechal. Je jen na nich, jestli jim to vadí, nebo ne. Fotra ti dělat nebudou.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.11.2014
      Autor: ronda
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: Co Vás vytočilo 82 * - tedy bez cenzury

             

        Hrabosh vychází z toho, že na mne je už jednou bonzem poslal, respektive si vybrečel smazání jednoho mého příspěvku. Asi se mu to, v touze po umlčování nepohodlných názorů, tak zalíbilo, že by potřeboval úkryt za maminčinou sukní stále.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.11.2014
        Autor: Kadel
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Co Vás vytočilo 82 * - tedy bez cenzury

         

    Ano, a bylo to z neuváženýho puritánství. Ale už jsem arénu zase odemkl, tak šavle hore!:-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.11.2014
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co Vás vytočilo 82 * - tedy bez cenzury

           

      No jo, ty mladistvé nerozvážnosti :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.11.2014
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

360 cyklistů (8 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024