reklama

Klickfix protikus

Ahoj. Mám košík s jiným upínacím systémem a protože jsem na svých kolech přešel na Klickfix systém kvůli jinému příslušenství, tak bych rád tenhle košík jednoduše uzpůsobil přišroubováním patřičného "klicfix" protikusu. Tak jsem hledal ten protikus, jestli se prodává samostatně a nenašel. Řešil to někdo? Nebo nezbývá než si to vyrobit? Předem díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.09.2014
Autor: Robikl
  • Re: Klickfix protikus

         

    Uhlídal jsem si, aby se mi do výbavy nedostal zmetek, tedy něco, co se tváří jako KlickFix, ale co není KlickFix.

    Nicméně protikus se prodává, aspoň tedy na brašny (nikoliv na košík). Nedaří se mi najít. Až dohledám, dám sem odkaz.

    Jinak výrobce dodává například toto. http://www.klickfix.de/index.php?mod=1&lang=en Možná by z toho šlo vyjít.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2014
    Autor: MiBo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Klickfix protikus

         

    Zkus www.testudo-sport.cz
    Asi spis zavolat a poptat se. Mam pocit, ze jsem to tam vcera videl.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2014
    Autor: Murphy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Klickfix protikus

           

      Souhlas. Určitě to existuje a prostě se na to zeptej v kterémkoliv slušném krámě. Já takhle sháněl distanční sadu, která se na webu taky moc nevyskytovala. Telefon pomohl.

      Mně ten adaptér na univerzální tašku nabízel pan Bláha z velorama.cz, ale na jeho webu to teď taky nevidím.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.09.2014
      Autor: MiBo
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Klickfix protikus

           

      Zkusím to. Vidím, že nabídku klickfix tam mají. Sice nevidím ten protikus, ale snad by ho objednali. Díky.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2014
      Autor: Robikl
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

415 cyklistů (10 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024