reklama
Země: Zimbabwe Zimbabwe

natěžko s karbonovým rámem?

Cestujete někdo natěžko na kole s karbonovým rámem? S brašnama nebo vozíkem? Jde to vůbec? jsou nějaké zkušenosti?
Díky a dálavám zdar ...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 04.08.2014
Autor: básník
  • Re: natěžko s karbonovým rámem?

Ano jde.
    Pokud se ptas na uchyceni nosicu atd chyt je objimkama jen ty objimky podloz gumou a dole je chytni takovou vidlickou pod rychloupinaky.

Pokud se ptas zda ram vydrzi takove namahani
    tak ano, v dobach kdy jsem mel karbonoveho horakajsem takto stravil dve dovolene.

U silnicky si vzhledem k subtilnosti nejsem zcela jisty nicmene pokud ma vydrzet zavodni nasazeni tak je to jen o volbe vhodneho mista uchyceni nosicu....

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.08.2014
    Autor: cibi
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: natěžko s karbonovým rámem?

Myslel jsem to namáhání a treka nebo 29 s trochu tenčíma pneumatikama. Můj dahon matrix (velká skládačka) je hodně těžkej a jak časem s sebou natěžko tahám čím dál méně a méně věcí, tak se chystám odlehčovat.
      Silničku určitě natěžko ne.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.08.2014
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Afrikou domů na kole

Jan Tomšíček
Z Kapského Města do Chocně na favoritu – 3. doplněné vydání
Jan Tomšíček od mládí rád cestoval na kole a projel na něm hodně zemí Evropy. S kamarády společně postavili plachetnici Polárka, s níž se…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Holandsko na lodi a na kole - střed

(CK Extrem Tour)
20.07.2017, 10 dní
17 490 Kč 15 990 Kč
plavba na lodi Autobusem

Pohodlně údolím Altmühltal k Dunaji

(CK Nomád)
20.07.2017, 4 dny
5 790 Kč
cyklistický Autobusem

Salzkammergut Trophy

Solná komora – Salzkammergut (Salzkammergut Tourismus)
20.07.2017, 4 dny
4 900 Kč
cyklistický Vlastní doprava
Seznamka

Hledám: Na kole do Itálie v sprnu

dnes
Ahoj, mám v plánu jet do Itálie. Já jsem z Pardubic, odjezd v sobotu 19.8., až k moři. Napojit se můžeš kdekoliv :…

Hledám: Parťáka(y) do Itálie

dnes
Ahoj, mám v plánu jet do Itálie. Já jsem z Pardubic, odjezd v sobotu 19.8., až k moři. Napojit se můžeš kdekoliv :…

Hledám: výlet

včera
Nechce někdo jet na Sázavu tam a zpět,nyní v pátek 21.7.2017vyjíždím od Čámrse z Cholupic v devět hodin. Cyklistka…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

311 cyklistů (14 přihlášených)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | dnes

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | dnes

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017