reklama

3 x Merida Crossway - prosim o radu

Ahoj,

už dlouho se poohlížím po krosovém kole. Jsem rekreační jezdec, kolo mi slouží jako přibližovadlo a na víkendové výlety, ale chtěla bych kolo, co mi vydrží. Bohužel nemůžu jít moc přes 10 000 a teď jsem našla nabídku na Meridu Crossway 100-V 2012 za cca 9000,-. Podle diskuzí jsem pochopila, že s rámem TSF se jedná už o kvalitnější kolo.
Dál váhám ještě mezi Merida Crossway 40-D 2013 a Merida Crossway 20-V (oba typy jsou ve výprodeji levnější asi o 2000).
Chtěla bych se proto zeptat, jestli se vyplatí zainvestovat do 100-V a nebo jsou ostatní modely také dobré.
Moc děkuji,

Lenka

[ Zpět ]
Datum: 23.04.2014
Autor: Lenka_M
  • Re: 3 x Merida Crossway - prosim o radu

         

    Když žádáš srovnání modelů, bývá zvykem sem vložit konkrétní odkazy. Hledat konkrétní ročník je otrava, Ty je máš pravděpodobně najité, tak by bylo hezké ulehčit práci tomu, po kom chceš radu;-)
    http://www.merida-bike.cz/prodej/crossway-20-v...
    http://www.merida-bike.cz/prodej/crossway-40-d...
    http://www.merida-bike.cz/prodej/crossway-100-v...

    Pokud to máš jako dopravní prostředek a jezdíš i za deště, bral bych kolo s kotoučovými brzdami (tedy 40d), jako kolo pro radost na výlety, kdy jezdím i podle počasí bych asi bral 100v. Pro 20v tak nějak nevidím důvod, je tam horší řazení než na 40d, je tam horší rám a zadní nába než na 100v...

    [ Zpět ]
    Datum: 23.04.2014
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 3 x Merida Crossway - prosim o radu

           

      Přesně tyhle 3 typy. Hmm, asi nakonec vyberu kotoučové brzdy, 40-d. Rozdíl od 100-V je 2000, takže se asi vyplatí zainvestovat? Moc díky!

      [ Zpět ]
      Datum: 23.04.2014
      Autor: Lenka_M
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 3 x Merida Crossway - prosim o radu

             

        mmnt, za kolik který model můžeš mít?
        Já to pochopil tak, že 40d i 20v je o 2000 levnější než 100v...

        [ Zpět ]
        Datum: 23.04.2014
        Autor: Joe-CUBE
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

405 cyklistů (22 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024