reklama

Kladky přehazovačky Shimano Alivio RD-M410-L

Potřeboval bych poradit, jaké nové kladky bych mohl na tuto přehazovačku zakoupit s prum. ložisky. Problém je v tom, že tyto kladky mají po 13 zubech.
děkuji

[ Zpět ]
Datum: 28.03.2014
Autor: nomic
  • Re: Kladky přehazovačky Shimano Alivio RD-M410-L

koupil jsem teďka BB s deseti zubama, asi jsem měl správně koupit 11 zubové (na Deore 9 kolec vhodnější) ale prodavač mi tvrdil, že si toho zatím nevšim, že by to byl nějaký rozdíl. Tak jsem to přemontoval a po prvních 20 km to zatím funguje tak uvidím jak dlouho :-)
    Sem si řek že u lehokola je ten řetěz dost dlouhý aby to nešponovalo.

[ Zpět ]
    Datum: 23.04.2014
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy
dnes
Jezdím jak na krátký tak delší projížďky, spíš vyhledávám místa z menším provozem vedlejší polní a lesní cesty.…

Hledám: Altiplano 2018

dnes
Ahoj, chystám na zimu jízdu na kole po části Jižní Ameriky (Chile, Bolivie, Peru) Někdo, kdo na to má koule a…

Hledám: Společnost pro Brno & Jižní Moravu

Hledám: Společnost pro Brno & Jižní Moravu
včera
Uvítám inteligentní a (pozor, není totéž) rozumnou ... nejlépe dámskou ... společnost na celodenní cyklistiku (40…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

263 cyklistů (14 přihlášených)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017