reklama

Nisa - Odra - Labe - 2. díl

4. den (5/55 km) Pozdě večer (to už jsme téměř spali) nám někdo chvíli svítil na stan. Snad to byl člověk z nedalekého Bahrenu, snad zbloudilý rybář...? Pak zase odešel a byl klid až do rána. (Pokud nepočítám několik krvelačných komárů, kteří nějak přečkali večerní vraždění a chtěli si na nás…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 28.11.2013
Autor: Santi
  • Re: Nisa - Odra - Labe - 2. díl

Super, díky, už se těším až si to přečtu u obídku :o)))

[ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

1***
    Po zvládnutí ranní cesty po ledovce jsem s radostí objevila 2. díl vašeho cestování a při kafíčku jako bych byla s vámi a vzpomínám a vzpomínám a taky si říkám, že nám bylo hodně přáno, že jsme jeli bez nehod, bez komárů a téměř taky i bez deště. Kdypak bude pokračování? :) (V Ratzdorfu k soutoku je třeba zahnout několik metrů vpravo proti proudu.)

[ Zpět ]
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Odbočku k soutoku jsme chvíli hledali. Ale asi špatně. Nakonec jsme vždy skončili mezi dvorky...

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Je to právě kousek proti proudu od toho měřícího domku, byla tam myslím závora.

[ Zpět ]
        Autor: Quatsch
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

I já jsem si to moc ráda přečetla (a ráda si přečtu další díly) a připojuji se k pochvale, jak je to pěkně napsané. Jenom mi tam chybí jedna malá informace a to - kolik let bylo dětem.
    To víš, zvědavost podobně švihlé rodinky ... :-)

Problém s osou ve vozíku jsem docela prožívala s vámi a zpětně si říkám, zlatá Albánie proti Německu :-)) Když nám vozík (Burley) vloni praskl na dvou místech - autoservisy otevřené téměř nonstop a lidi mnohem ochotnější a schopnější improvizovat ...

[ Zpět ]
    Autor: Peggy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Staršímu synkovi byly čtyři roky a mladšímu necelé dva...

A problém s vozíkem vidím zpětně jako docela prospěšný. Když se nám ho podařilo vyřešit, spadla z nás nervozita, kterou jsme cítili během prvních dní cesty. I kluci byli od té chvíle jak vyměnění - úplná zlatíčka...

[ Zpět ]

Já znám jenom jednoho Němce schopného improvizovat. Jenže kdo ví, čím se kdo z jeho předků nakazil, protože ho zajímá čeština a české dějiny vůbec.

[ Zpět ]
      Autor: petrp
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ajaj, a já si už začala malovat na růžovo, jak snad zanedlouho zapřáhnu vnoučka za kolo, když jsem si to s vlastními dětmi neužila. Koukám, že to bude adrenalín.

Pěkně a poctivě napsané:-))

[ Zpět ]
    Autor: Lanna
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.

Hledám: tandemistku / tandemistu

14.10.2017
Zdravím čtenářky / čtenáře Hledám spolujezdce / spolujezdkyni na tandemové kolo: http://petr-stolfa.blog.cz/1710…

Hledám: kámoše na kolo z Pardubic

14.10.2017
Hledám kámoše na kolo,nejlépe z Pardubic.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

134 cyklistů (3 přihlášení)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017