Země: Rakousko Rakousko

Z Pasau do Landeku

Plánujeme v létě dálkovou trasu do Itálie do Montichiari, i s vozíky pro děti. Mohl byste mi někdo poradit trasu z Pasau do Landeku? A případně i dál z Landeku do Verony? Děkuju. Marie.

[ Zpět ]
Datum: 17.09.2013
Autor: rosamari
  • Re: Z Pasau do Landeku

Z Landeku do Verony po Via Claudia Augusta,ale je to přes kopec - Reschenpass.

[ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Z Passau do landecku je krasna cyklocesta okolo rieky Inn. Via Claudia augusta je cez kopec Reschen pass (navyse po hlavnej ceste aj cez tunely), alebo sa da ist dalej popri Inne az do Martiny (je to prve mestecko vo Svajciarsku ) do Nauders zase do kopca (Ale tuto cestu som nesiel). Problem je ze na hranici medzi Svajciarskom a Rakuskom sa ide tiez po hlavnej ceste zopar kilometrov (nepamatam si kolko to bolo, ale uz sme si odvykli od aut na ceste, tak nam to vadilo). Z Nauders, resp Reschen pass je prekrasna cyklocesta udolim rieky Adige. Poznam vsak cestu len po Bolzano, dalej sme ju nesli.

[ Zpět ]
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Děkuji Jaroslave a strejdoFido,rosamari.

[ Zpět ]
      Autor: rosamari
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Afrikou domů na kole

Jan Tomšíček
Z Kapského Města do Chocně na favoritu – 3. doplněné vydání
Jan Tomšíček od mládí rád cestoval na kole a projel na něm hodně zemí Evropy. S kamarády společně postavili plachetnici Polárka, s níž se…
299 Kč

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč
Tip na letošní dovolenou

Pěší turistika v Zillertalských Alpách

(CK Mamut tour)
06.07.2017, 4 dny
6 100 Kč
pěší turistika Autobusem

Rakousko na kole

(CK Mamut tour)
03.08.2017, 5 dní
7 990 Kč
cyklistický Autobusem

Rakousko na kole

(CK Mamut tour)
17.08.2017, 5 dní
7 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Prima bikerku z Prahy

dnes
Hledam prima aktivni a atraktivni bikerku z P4, kolem 60, k vyletum na kole kolem Pruhonic a JM. Nevahej a pis 8…

Hledám: Barma v lednu 2017

05.12.2016
Hledá se pohodový,nekonfliktní dobrodruh/dobrodružka,kteří již mají zkušenosti s cestováním na těžko po Asii…

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

166 cyklistů (18 přihlášených)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016