reklama

Tretry Bontrager a Specialized

Nemáte někdo zkušenosti s tretrami Bontrager? http://www.bontrager.cz/rl-mountain-wsd/p-394
Případně Specialized Comp MTB? http://www.peksport.cz/produkt/tretry...

[ Zpět ]
Datum: 22.07.2013
Autor: snilard
  • Re: Tretry Bontrager a Specialized

Na můj vkus dost měkký. Ale většinové populaci budou připadat tvrdý. Na co je chceš a za kolik? Jestli za ně chceš vypláznout ty inzerované prachy, tak si nafackuj ;-)

A dnes už podruhé doporučuju cyklobazar. Kromě silničních kol se tam docela dobře točí i boty.

[ Zpět ]
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jaký boty tak do čtyř, pěti tisíc, aby byli tvrdší? Sidi, co jsem zkoušel mi nesedí.

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Od Specialized třeba Expert. Ale za ty prachy bych boty na sucháče asi nechtěl.

Obecně cokoliv co má karbonovou podrážku- vstřikovaný plast je měkkčí (levnější a těžší). Specialized uvádí flex index.

Tady http://cyklobazar.cz/obuv/ si dej vyhledat Scott, teď je tam několik bot MTB Team Boa a některé jsou i fungl nové.

Shimano SH-M315

Northwave tuším Rebel.

[ Zpět ]
        Autor: Hrabosh

Vážně si myslíš, že ve velikosti 39 je potřeba karbonová podrážka?

[ Zpět ]

Mám ty Sp Comp MTB a v mezích mého víceméně turistického používání na horácovi naprosto bez výhrad. Před nákupem jsem procházel fůru krámů a zkoušel kdejaký model různých značek. Až tyhle boty mi opravdu pohodlně sedly. Celodenně se v nich pohodlně jezdí i bez problémů chodí. A rychle vysychají i na noze, když už se uvízne uprostřed brodu :-)

[ Zpět ]
    Autor: ronda

Tak jsem nakonec koupil ty Bontragery. Zatím spokojenost.

[ Zpět ]
    Datum: 26.07.2013
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

186 cyklistů (13 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017