reklama

Report z hor Kačenčiných

Někde jsem četl, že termín Kačenčiny hory používají jejich znalci, nebo ti, co si na ně chtějí hrát. No, proč ne, aspoň na chvíli... Do Orlických hor jsem vyrážel skvěle vybavený informacemi od cyklokamarádů Lelka a Rondy. Přestože jsou pro mě virtuální osoby, cítím se s nimi spřízněný, i když se…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 19.07.2013
Autor: vlli2
  • Re: Report z hor Kačenčiných

         

    Pěkné! Takové zprávy se mi líbí.
    Už jsem si vypsala i nějaké poznámky :), protože cestou z Jeseníků jsem u Žamberka zahnula podle cedule "Hanička" vpravo, někde za Helvíkovicemi koukla do mapy, že je to ještě kus cesty, tak jsme se vrátili, a zrodila se myšlenka na 2. cyklovýlet (někdy v budoucnu) Orlickými horami, tam někde po té červené (aspoň budou využity mapy, které byly zbytečně koupeny před loňskou cestou).

    [ Zpět ]
    Datum: 19.07.2013
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Report z hor Kačenčiných

         

    Hezký výlet. Škoda žes měl tak moc zamlženo, jinak jsou z té hřebenové pěkné rozhledy. Koukal jsem, že na Peklo už čas nezbyl.

    O té studánce na zelené Pod Velkou Deštnou jsem ani nevěděl, nikdy jsem si ji nevšim, nějak nezbyl čas na rozhlížení při sjezdu dolů, zkusím si někdy přibrzdit :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 19.07.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Report z hor Kačenčiných

           

      Aspon mam neco na priste :-) ...

      [ Zpět ]
      Datum: 19.07.2013
      Autor: vlli2
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Report z hor Kačenčiných

         

    vloni jsme v Orlických také jezdili a moc se mi tam líbilo, ten kostel v Neratově je úžasný, vloni tam byl koncert a i když jsem měla cyklooblečení, tak jsem chvíli zůstala.Přístřešek na Vrchmezí zrovna stavěli

    [ Zpět ]
    Datum: 19.07.2013
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Report z hor Kačenčiných

           

      Pri msi v Neratove hrali na kytaru a nejake klavesy (ne varhany), kostel ma skvelou akustiku.
      Ten pristresek na Vrchmezi vypadal nove. A komfortne ...

      [ Zpět ]
      Datum: 19.07.2013
      Autor: vlli2
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Report z hor Kačenčiných

         

    Příjemné počtení, díky :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 19.07.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Report z hor Kačenčiných

           

      taky dik :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 19.07.2013
      Autor: vlli2
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Report z hor Kačenčiných

         

    http://vlli.rajce.idnes.cz/2013.07.04.-07.07....

    [ Zpět ]
    Datum: 26.07.2013
    Autor: vlli2
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

343 cyklistů (3 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024