reklama

Potah sedátka

Ahoj,

oslovuji cestovatele, kteří jezdí na kole deset a více hod. denně. Dostal jsem tip, abych si sedátko potáhl ovčí či kozí kůží se srstí. Zabraňuje to odřeninám pozadí apod.

Celý víkend jsem strávil na kole při plné bagáži, šortky s výplní vlastním a stejně mám na zadnici "modrá kola modřin" :D

Má s tím někdo zkušenost ?

[ Zpět ]
Datum: 19.04.2013
Autor: yxvc
  • Re: Potah sedátka

         

    Co tě vlastně trápí? Odřeniny, opruzeniny nebo modřiny? Nějak to z tvého dotazu nechápu.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Potah sedátka

           

      Odřeniny, modřiny :/

      [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2013
      Autor: yxvc
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Potah sedátka

             

        A jinde se ti také rychle dělají modřiny?!?
        Hele, modřiny bych spíš tipovala na tvé tělesné dispozice (krevní oběh) než že by za to vysloveně mohlo sedlo.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.04.2013
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Potah sedátka

             

        Odřenej a omačkanej zadek jsem měl ze špatnýho, úzkýho sedla. Co jsem pořídil takový, kde se správně opírají sedací kosti a ne že se omačkávají měkké tkáně, tak i po běžných osmi hodinách se pro pohodlí akorát občas nadzvednu. Ale žádný odřeniny, natož modřiny. A ty modřiny jsou fakt divný. leda že bys ty odřeniny rval přes nějakou hranu až na krev.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.04.2013
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Potah sedátka

               

          Modřiny taky nechápu. Mně teda stačí se někde trochu otřít a hnedle vypadám jak oběť domácího násilí - samej modrej flek. Ale od sedla kola se to ještě nepodařilo ani mně.

          [ Zpět ]
          Datum: 19.04.2013
          Autor: Ifča
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Potah sedátka

                 

            Taky jsem na to dřív trpěla. Stačilo se mě dotknout prstem a měla jsem krásně vymalovanou modřinu :o)))
            Překvapivě po "velkém třesku" a radikální změně jídelníčku se mi to už neděje.
            Ale jestli to má přímou souvislost, to teda fakt nevím.

            [ Zpět ]
            Datum: 20.04.2013
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

343 cyklistů (7 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024