reklama

Co mě vytočilo XXXXI

Tak žumpu máme v tématu XLI

Toto téma by mělo posloužit k běžným vytočením tak jak tomu bylo v předcházejích tématech.

[ Zpět ]
Datum: 14.03.2013
Autor: pro_pa
  • Re: Co mě vytočilo XXXXI

         

    Jo inteligence se hned pozná.:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 14.03.2013
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
  • Re: Co mě vytočilo XXXXI

         

    Chlapče, chlapče, kdo o žumpě mluví, píše, sám do ní spadá spíše.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.03.2013
    Autor: blatomilka
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
  • Re: Co mě vytočilo XXXXI

         

    I takové pičoviny se platí z našich daní...

    Projekt za 25 mil. – Kulturní krajina jako prostor pro společenskou reprezentaci a relaxaci vybraných aristokratických rodů v období od 17. do počátku 20. století

    http://www.isvav.cz/projectDetail.do;jsessionid...

    [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2013
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Co mě vytočilo XXXXI

           

      Přijde mi to užitečnější než budování asfaltových cyklostezek.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2013
      Autor: petrp
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Co mě vytočilo XXXXI

             

        Nebo asfaltových dálnic a silnic. Betonových sídlišť, mostu, parkovišť atd.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.03.2013
        Autor: Bobbob
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Co mě vytočilo XXXXI

           

      taky jsme proti. Nechci seznamovat širší veřejnost a nechci jim měnit jejich vejletní cíle. jen ať si jezděj na výlet do hypermárketů. Mě to víc než vyhovuje. Když s epak toulám krajinou a obdivuju jí nemusím si cestu rozhrnovat loktama davem řvoucích tydýtů.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2013
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Co mě vytočilo XXXXI

             

        Taky mne vytočilo, když se objevily žluté značky cyklotrasy na některých mých "tajných" opuštěných cestách přes les a okamžitě se tam začaly objevovat houfy cyklistů značně buranského chování.

        [ Zpět ]
        Datum: 30.04.2013
        Autor: Aviatik
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co mě vytočilo XXXXI

         

    Dneska mě vytočilo několik cyklosebevrahů. Buď jsem na ně měla štěstí nebo se dneska opravdu urodilo na ulicích nezvyklé množství magorů, co předjížděli kolony aut vlevo po středové čáře.

    Jestli to souvisí s blížícím se začátkem DPNK, tak asi o takovéhle kousky teď nebude nouze. Bohužel...

    [ Zpět ]
    Datum: 29.04.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Co mě vytočilo XXXXI

           

      "co předjížděli kolony aut vlevo po středové čáře"

      Na tom je neco nenormalniho? (flame, nereagovat :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 29.04.2013
      Autor: lucierut
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Co mě vytočilo XXXXI

             

        Chceš říct, že to praktikuješ taky?!?

        V ulici, kam se tak akorát vejdou dvě míjející se auta mi to teda přijde dost na palici...

        [ Zpět ]
        Datum: 29.04.2013
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Co mě vytočilo XXXXI

               

          Praktikuji to v jednosmerkach a ulicich, kde vim, ze se vejdu i s protijedoucim autem.

          [ Zpět ]
          Datum: 29.04.2013
          Autor: lucierut
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Co mě vytočilo XXXXI

                 

            Tam tomu i rozumím.
            Já jsem se ale dneska se třema potkala v tak úzký ulici, že jsem radši zastavila než bych riskovala, že toho magora sejmu.

            [ Zpět ]
            Datum: 29.04.2013
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Co mě vytočilo XXXXI

                   

              Tak tomu i rozumím.
              Já jsem se ale dneska s pěti potkala v tak široký ulici, že jsem radši zastavila, než abych riskovala, že mne ti magoři sejmou.

              [ Zpět ]
              Datum: 30.04.2013
              Autor: Karka
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Co mě vytočilo XXXXI

         

    Tohle: "22.4.2013 Óóókradenííí tááám stóójííí, okradenííí.... od koncertu v Liberci 17.4. postrádáme červenou oktávku plnou hudebních nástrojů: klávesy Nord electro 3, kytaru Danelectro, trumpetu Yamaha, bubny Sonor a další. Za jakoukoli pomoc v pátrání po ukradených nástrojích předem děkujeme. Přesný popis ZDE."

    http://www.traband.net/aktuality.htm

    [ Zpět ]
    Datum: 30.04.2013
    Autor: vokaty
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

392 cyklistů (18 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024