Brzdy AvidxShimano

ZDRAVÍM, potřebuji poradit. Chtěl bych si koupit nové véčkové brzdy místo dosavadních cantileverů. Nevíte někdo prosím jak je to se srovnáním brzd Avid a Shimano? Dají se nějak přirovnat řady Avidu k řadám Shimano?
Díky moc.

[ Zpět ]
Datum: 02.12.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (papaon)
  • Re: Brzdy AvidxShimano

Tak co jsem zatím zjistil:
    - srovnání řad avidu a shimana je prý obtížné, v obchodě mi doporučovaly avidy, když jsem mluvil s chlapíkem co mi kolo spravuje tak ten měl zas názor, že avidy se mu zdají měké a na to co stojí moc nebrzdí, nejlepší se mu zdají shimana LX
    ... jo řeč je samozřejmě o V-brzdách
    Takže nevim pořád, které zvolit. No ještě chvíli počkám jestli se přece jen nedočkám rady z řad "na kole" a pak se uvidí.

[ Zpět ]
    Datum: 06.12.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (papaon)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamaráda/dku na kolo Ostrava

včera
Pro rekreační ježdění po kraji, bych uvítala spolucyklistu/tku - samotnou mě to moc nebaví. Ideální v týdnu,…

Hledám: kamaradku ci kamarada na kolo

27.03.2017
Ahoj hledám někoho na vyjížďky na kolo v Praze a okolí budu se těšit na odpoved

Hledám: Slečnu pro pohodové vyjížďky a výlety

27.03.2017
Ahoj, jmenuji se Honza, 36 let, VŠ, z Prahy a hledám slečnu, se kterou bych mohl podnikat cyklo a/nebo pěší výlety…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

154 cyklistů (11 přihlášených)

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017