reklama

Festival Cyklocestování Hradec Králové

Termín: 02.02.2013
Místo: Hradec Králové, Kino Bio Central

Tradiční specializovaná přehlídka cestopisných besed a promítání o „cyklocestování“ a cykloturistice. Tato nevšední akce je určena nejen pro všechny „cyklocestovatele“, kteří vyrážejí na své cesty po světě s kolem, ale i pro všechny příznivce nenáročné cykloturistiky, cestování a pohybu v přírodě.

Datum: 05.01.2013
  • Re: Festival Cyklocestování HRADEC KRÁLOVÉ

co já vím tak to bývalo v aldisu jestli se nemýlým.nebo to je něco jiného?

[ Zpět ]
    Datum: 05.01.2013
    Autor: chopper
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Festival Cyklocestování Hradec Králové

Tak nevím, jsem sám, komu se to zdálo letos nepovedené ? :/

[ Zpět ]
    Datum: 03.02.2013
    Autor: yxvc
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Bohužel jsem se tam nedokopal, takže nevím, něco se tam nepovedlo? Říkali tam něco o téhle akci? http://www.nakole.cz/akce/1033-hradubicka-tour...

[ Zpět ]
      Datum: 04.02.2013
      Autor: cobic

Tak tedy nevím, ale až na zdlouhavý prodej vstupenek způsobený nečekaným návalem zájemců na poslední chvíli bylo vše perfektní, promítání bez chyb. Ale zúčastnil jsem se jen v sobotu.

[ Zpět ]
      Datum: 05.02.2013
      Autor: Karel-ch
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo
dnes
Ahoj, hledám sportovního kamaráda na vyjížďky na silničním nebo horském kole. Uvítám pokud by měl zájem i o lezení…

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy
včera
Jezdím jak na krátký tak delší projížďky, spíš vyhledávám místa z menším provozem vedlejší polní a lesní cesty.…

Hledám: Altiplano 2018

včera
Ahoj, chystám na zimu jízdu na kole po části Jižní Ameriky (Chile, Bolivie, Peru) Někdo, kdo na to má koule a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

293 cyklistů (14 přihlášených)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017