reklama

Pláště

Ahoj, jedna technická.. Dá se na novém plášti zjistit rok výroby, jako tomu je např. u pneumatik na automobily ?

[ Zpět ]
Datum: 26.12.2012
Autor: yxvc
  • Re: Pláště

         

    Omlouvám se za OT, ale prosím tě, nač je důležité vědět rok výroby u plášťů na kolo?!? Já jsem to nikdy nepotřebovala a ani nevím, k čemu by mi to bylo dobré.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.12.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
    • Re: Pláště

           

      Copak ty by sis na kolo dala prošlý pláště?

      [ Zpět ]
      Datum: 26.12.2012
      Autor: mira.l
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pláště

             

        A kdy jsou pláště prošlý?!?
        Hele, když skončila výroba mých oblíbených nanoraptorů, tak jsem si doforoty asi 4 pláště koupila. Doma jsem je měla asi dva roky a jak se panečku hodily, když dcerunka a bývalý zeť potřebovali přezout...
        Kdyby je ale nebylo potřeba osadit, tak bych je měla ve sklepě vyvěšený dodnes.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.12.2012
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Pláště

               

          No přece když uplyne doba minimální trvanlivosti, Mlho!!
          A vo to právě jde!!

          [ Zpět ]
          Datum: 26.12.2012
          Autor: mira.l
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Pláště

                 

            A to plášťům vadí?!?
            Tak je mi jasný, že mít je doma 50 let,tak to na nich asi bude znát, ale dva roky sem nebo tam, to bych řekla, že roli nehraje.
            Pokud s tím teda dotyčný nechce jezdit nějaký náročnosti.

            [ Zpět ]
            Datum: 26.12.2012
            Autor: radka
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
    • Re: Pláště

           

      Teda ženská a obula by loňskou módu...

      [ Zpět ]
      Datum: 26.12.2012
      Autor: ronda
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pláště

             

        Tak pokud jde o nanoraptor, tak rozhodně :o)))

        Ale pssst, slíbila jsem, že to tady nebudu zasírat.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.12.2012
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Pláště

         

    Pracuji ve spol. ktera se zabyva prodejem auto prislusenstvi a doplnku, mimo jine tam prodavame pneumatiky, ktere jsou treba dva a vice roku stare. Na mem kole mam plaste rok stare a jsou ztrouchnivele, pricemz jsem na nich najezdil cca ctyri tis. km. Proto bych opet nerad koupil staronove..

    Tak tedy se pokusim zopakovat otazku - vi nekdo, kde se na veloplastich znaci rok vyroby ?

    [ Zpět ]
    Datum: 26.12.2012
    Autor: yxvc
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pláště

           

      Jestli ono to nebude spíš dané typem a značkou pláště…
      U plášťů Schwalbe se dá odhadnout rok výroby podle popisků. V průběhu času mění jejich bardy, umístění a tak.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.12.2012
      Autor: snilard
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pláště

           

      Aha, děkuji a končím s OT.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.12.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Pláště

           

      S rozpoznáním konkrétně neporadím, ale OT to nebude. Nějakému zpuchření bych věřil u obchoďákových no name plášťů za padesátku kus. Ale viděl jsem opakovaně popraskané boky na značkových pláštích Schwalbe. MTB pláště jsou stavěné jinak, i na velmi nízké tlaky, ale u trkových toho spolehlivě docílíš dlouhodobějším podhuštěním.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.12.2012
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pláště

             

        to sa mi stalo pred rokom .. kupil som si plaste schwalbe marathon plus, protidefektove .. rok som na nich jazdil a v jari som zistil, ze su po bokoch pozdl plastov praskliny .. sklamalo ma to a tiez ma napadlo, ci neboli stare .. na sezonu 2012 som teda kupil nove, ale sirsie, tak som zvedavy, ci vydrzia ..

        inac som raz cital, ale neviem, ci je to pravda, ze Armstrong si svoje plaste skladoval v pivnici, ako vino, ze po urcitej dobe ked len stali, tak vykazovali lepsie jazdne vlastnosti ..

        [ Zpět ]
        Datum: 04.01.2013
        Autor: jozkovicz
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pláště

               

          hezká slovenčina :-)
          v pivnici skladovat víno ...

          [ Zpět ]
          Datum: 04.01.2013
          Autor: macikm
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Pláště

                 

            Je zajímavé, že říkají sklepu pivnice, přičemž pivo nikdy vařit neuměli ;o)))

            [ Zpět ]
            Datum: 04.01.2013
            Autor: Holfi
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pláště

         

    Pro neznalce jako jsem já a vtipálky:

    http://www.cgs.eu/download/pdf/Velo_2009_Info...

    [ Zpět ]
    Datum: 28.12.2012
    Autor: yxvc
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pláště

           

      Hustý.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.01.2013
      Autor: MiBo
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pláště

         

    fio-co bych dal za staronoviho coyota a on the rock kdyby je zas dali do prodeje

    [ Zpět ]
    Datum: 02.01.2013
    Autor: zatr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pláště

           

      Já se nejdřív lekla, že je to raklama na banku :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 03.01.2013
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

392 cyklistů (13 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024