reklama

Pražská vánoční cyklojízda 2012

Termín: 20.12.1900
Místo: Praha, Nám J. z Poděbrad

Ve čtvrtek 20. prosince na nás bude čekat vánoční večírek v prostoru hodinové dílny DIY Praha v Jagellonské. V 18:00 šlápneme do pedálů a vyrazíme z Náměstí Jiřího z Poděbrad na jízdu okružního charakteru, jelikož dílna se nachází nedaleko.
Připojte se k FB události Vánoční cyklojízda a hlavně:…

Datum: 07.12.2012
Autor: cobic
  • Re: Pražská vánoční cyklojízda 2012

Sorry, ale nestačí to jen jednou?!?
    Vždyť jsi to sem dával už včera nebo předevčírem?!?

[ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

No mně se totiž předevčírem stalo, že se to zapsalo 2x. Nevím proč, jsetli jsem měl otevřených víc oken nebo co, najednou tam byla tahle duplicitní událost. A nevím jak ji smazat, tak jsem dal datum v dost minulosti, aby to tam nestrašilo. Ale evidentně se to někde dá najít, nevíte někdo co s tím?

[ Zpět ]
      Autor: cobic
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

tema v diskusi zamkni, aby ho uz nikdo nemohl vytahnout nahoru a nech ho umrit prirozenou cestou, nebo pozadej redakci

[ Zpět ]
        Autor: Murphy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: spoluijezdkyni

Hledám: spoluijezdkyni
včera
Rád bych našel spolujezdkyni z MS kraje, která ujede víc jak 2 km , je schopna hovořit o různých tématech a…

Hledám: Na kole do Itálie v sprnu

včera
Ahoj, mám v plánu jet do Itálie. Já jsem z Pardubic, odjezd v sobotu 19.8., až k moři. Napojit se můžeš kdekoliv :…

Hledám: Parťáka(y) do Itálie

včera
Ahoj, mám v plánu jet do Itálie. Já jsem z Pardubic, odjezd v sobotu 19.8., až k moři. Napojit se můžeš kdekoliv :…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

221 cyklistů (10 přihlášených)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | včera

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | včera

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017