reklama

obálky

Jsem s počítačem věčný začátečník. I když se něco naučím a déle to nepoužívám, většinou to zapomenu. Domnívám se, že jsem odpověděl na "obálku" ale nevím, jak se o tom přesvědčit. "Silážuje" se někde obsah této korespondence a pokud ano, jak se do ní dostanu?

[ Zpět ]
Datum: 10.10.2012
Autor: drak
  • Re: obálky

Pokud víš komu jsi odpovídal a máš ho mezi přáteli, tak ťukni na jeho jméno a máš to před sebou a pokud není mezi přáteli tak mu napiš ať ti odpoví a zase to uvidíš. Jestli ale nevíš o koho se jedná, tak jedině počkat jestli se ti ozve.
    Já si zajímavou a užitečnou korespondeci s lidmi co nejsou na seznamu přátel ukládám, po napsání a před odesláním otevřít záložky a dát uložit jako a uložit do seznamu.

[ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Hlavně bacha, těch zpráv je jen omezené množství, takže u toho, s kým si obálkuješ často můžeš mít jen posledních pár dní.
    Sebrané spisy z toho tvoji potomci nevydají.

[ Zpět ]
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dík oběma za odpověď. Jo, napadlo mě někam si to uložit, ale až s odstupem, po tom, co jsem si nebyl jistý, zda jsem text odeslal, protože odpověď nepřicházela.

[ Zpět ]
    Datum: 12.10.2012

1) každý registrovaný uživatel tu má jednoznačný identifikátor, sedmimístné číslo. Najdi si onoho uživatele někde v diskusi, klikni na jeho nick, a pak ukaž na odkaz "přidat mezi nepřátele". Dole, ve stavovém okénku, se Ti ukáže něco jako
    http://www.nakole.cz/uzivatel/detail/2177215?do...
    To sedmimístné číslo si opiš (2177215 je uživatel "drak";-)).
    2) Do adresního řádku prohlížeče napíšeš
    http://www.nakole.cz/uzivatel/chat/2177215
    kde číslo 2177215 nahradíš tím číslem uživatele. Měla by se Ti zobrazit Tvoje historie konverzace s ním.

[ Zpět ]
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

do kamene tesat! :-)

[ Zpět ]
      Autor: macikm

Bezva - to je rychlejší metoda dohledání čísla, než ta, s převáděním stránky do zdrojového kódu.

[ Zpět ]
      Autor: Ifča

A nemohlo by se to zapracovat přímo do "detailu" uživatele? Prostě tlačítko typu "Zobrazit chat"...

[ Zpět ]
      Autor: hekynen
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jo, to by bylo fajn... ale pořád to neřeší případy, kdy si člověk okno se vzkazem zavře, že dořeší potom... a pak si nevzpomene, od koho bylo...
        Nějaká paměť aspoň na pár posledních dní, od koho všeho přišel vzkaz, by byla užitečná.

[ Zpět ]
        Autor: Ifča
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

A když už, tak co nějakou možnost zobrazení "historie" obálek? Třebas nějaký přehled (strom podle uživatelů) s kým jsem si psal (případně psal mne) a po rozkliknutí by se otevřelo okno chatu... Podle mne to moc práce nedá, v databázi ty informace jsou, stačí na to jeden sdružený dotaz komu jsem psal a kdo mi psal a pak už jen vypsat seznam nicků (eventuelně s datumem poslední komunikace).

[ Zpět ]

Tak jestli se strom bude vykreslovat taky scriptem, tak pak už neotevřu vůbec nic...

[ Zpět ]
          Autor: radka

Jestli se bude vykreslovat scriptem, tak to není moc dobrá práce... Aneb příliš mnoho "pičovinek" a kudrlinek je dost často spíše na škodu... ;-)
            Ale technicky se scriptem vykreslovat bude; scriptem na straně serveru ;-))

[ Zpět ]

Díky.

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

149 cyklistů (8 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017