reklama

obálky

Jsem s počítačem věčný začátečník. I když se něco naučím a déle to nepoužívám, většinou to zapomenu. Domnívám se, že jsem odpověděl na "obálku" ale nevím, jak se o tom přesvědčit. "Silážuje" se někde obsah této korespondence a pokud ano, jak se do ní dostanu?

[ Zpět ]
Datum: 10.10.2012
Autor: drak
  • Re: obálky

         

    Pokud víš komu jsi odpovídal a máš ho mezi přáteli, tak ťukni na jeho jméno a máš to před sebou a pokud není mezi přáteli tak mu napiš ať ti odpoví a zase to uvidíš. Jestli ale nevíš o koho se jedná, tak jedině počkat jestli se ti ozve.
    Já si zajímavou a užitečnou korespondeci s lidmi co nejsou na seznamu přátel ukládám, po napsání a před odesláním otevřít záložky a dát uložit jako a uložit do seznamu.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.10.2012
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: obálky

         

    Hlavně bacha, těch zpráv je jen omezené množství, takže u toho, s kým si obálkuješ často můžeš mít jen posledních pár dní.
    Sebrané spisy z toho tvoji potomci nevydají.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.10.2012
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: obálky

         

    Dík oběma za odpověď. Jo, napadlo mě někam si to uložit, ale až s odstupem, po tom, co jsem si nebyl jistý, zda jsem text odeslal, protože odpověď nepřicházela.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.10.2012
    Autor: drak
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: obálky

         

    1) každý registrovaný uživatel tu má jednoznačný identifikátor, sedmimístné číslo. Najdi si onoho uživatele někde v diskusi, klikni na jeho nick, a pak ukaž na odkaz "přidat mezi nepřátele". Dole, ve stavovém okénku, se Ti ukáže něco jako
    http://www.nakole.cz/uzivatel/detail/2177215?do...
    To sedmimístné číslo si opiš (2177215 je uživatel "drak";-)).
    2) Do adresního řádku prohlížeče napíšeš
    http://www.nakole.cz/uzivatel/chat/2177215
    kde číslo 2177215 nahradíš tím číslem uživatele. Měla by se Ti zobrazit Tvoje historie konverzace s ním.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.10.2012
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: obálky

           

      do kamene tesat! :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 12.10.2012
      Autor: macikm
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: obálky

           

      Bezva - to je rychlejší metoda dohledání čísla, než ta, s převáděním stránky do zdrojového kódu.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.10.2012
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: obálky

           

      A nemohlo by se to zapracovat přímo do "detailu" uživatele? Prostě tlačítko typu "Zobrazit chat"...

      [ Zpět ]
      Datum: 12.10.2012
      Autor: hekynen
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: obálky

             

        Jo, to by bylo fajn... ale pořád to neřeší případy, kdy si člověk okno se vzkazem zavře, že dořeší potom... a pak si nevzpomene, od koho bylo...
        Nějaká paměť aspoň na pár posledních dní, od koho všeho přišel vzkaz, by byla užitečná.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.10.2012
        Autor: Ifča
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: obálky

             

        A když už, tak co nějakou možnost zobrazení "historie" obálek? Třebas nějaký přehled (strom podle uživatelů) s kým jsem si psal (případně psal mne) a po rozkliknutí by se otevřelo okno chatu... Podle mne to moc práce nedá, v databázi ty informace jsou, stačí na to jeden sdružený dotaz komu jsem psal a kdo mi psal a pak už jen vypsat seznam nicků (eventuelně s datumem poslední komunikace).

        [ Zpět ]
        Datum: 12.10.2012
        Autor: hekynen
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: obálky

               

          Tak jestli se strom bude vykreslovat taky scriptem, tak pak už neotevřu vůbec nic...

          [ Zpět ]
          Datum: 12.10.2012
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: obálky

                 

            Jestli se bude vykreslovat scriptem, tak to není moc dobrá práce... Aneb příliš mnoho "pičovinek" a kudrlinek je dost často spíše na škodu... ;-)
            Ale technicky se scriptem vykreslovat bude; scriptem na straně serveru ;-))

            [ Zpět ]
            Datum: 12.10.2012
            Autor: hekynen
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: obálky

           

      Díky.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.10.2012
      Autor: drak
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

328 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024