reklama

kde dobře sehnat dětské kolo

Zdravím, se ženou jsme nedávno sháněli vhodné kolo pro našeho dvouletého synka. Měli jsme jasnou představu (především bezpečnost, kvalita atp., ale zase nemáme možnost příliš vysoké investice. Známý mi řekl o webu, kam zadáte poptávku a prodejci se vám s nabídkou samy ozvou. Vyzkoušeli jsme a opravdu to skvěle funguje. Malý už má kolo a je moc spokojený (já míň, protože za ním musím běhat :-)) ).

[ Zpět ]
Datum: 13.09.2012
Autor: mike.pro1
  • Re: kde dobře sehnat dětské kolo

a?????....čekám na pointu,.... zda se z toho vyklube nějaká reklama či skutečně zajímavý tip.:-)

[ Zpět ]
    Autor: Martis
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kde dobře sehnat dětské kolo

myslím, že to je pokus o reklamu jen zapomněl přidat odkaz.

[ Zpět ]
      Autor: Grille
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole po Evropě

dnes
Ahoj, hledám parťáka a nebo parťačku na cca měsíční cestu po Evropě. Já 28 let, více informací osobně.

Hledám: Ahoj.

Hledám: Ahoj.
15.01.2018
Ahoj. Hledá se sympatický mladý muž ve věku 30-45 let na vážny vztah. Měl by být charismatický, milý a hodný se…

Hledám: na kole do Itálie a zpět

Hledám: na kole do Itálie a zpět
15.01.2018
Ahoj, v červenci 5.- 22. plánuji cestu na kole z ČR do Itálie a zpět (Lipno, Pasov, Innsbruk, Lago di Garda,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

199 cyklistů (24 přihlášených)

Polsko 2014 - 4.část

13. den (28 km, Jája 20 km)Neměli jsme nastavený budík a vstáváme dost pozdě - skoro v devět. Ono to ale zas…
Santi | 14.01.2018

Za sluníčkem na Hebridy (2017)

Celý měsíc kolmo-tlačmo-pěšmo po ostrovech západní Vysočiny, krásné počasí skoro bez deště, žádné úmorné…
cyklo-poustevnik | 14.01.2018

Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Ruska (2.)

... aneb co tam, kurwa, będziecie szukać v tej Rosiji? (část 2) Wieliczka, Krakow a Szlak Orlich gniazd…
Peggy | 10.01.2018