reklama

kde dobře sehnat dětské kolo

Zdravím, se ženou jsme nedávno sháněli vhodné kolo pro našeho dvouletého synka. Měli jsme jasnou představu (především bezpečnost, kvalita atp., ale zase nemáme možnost příliš vysoké investice. Známý mi řekl o webu, kam zadáte poptávku a prodejci se vám s nabídkou samy ozvou. Vyzkoušeli jsme a opravdu to skvěle funguje. Malý už má kolo a je moc spokojený (já míň, protože za ním musím běhat :-)) ).

[ Zpět ]
Datum: 13.09.2012
Autor: mike.pro1
  • Re: kde dobře sehnat dětské kolo

a?????....čekám na pointu,.... zda se z toho vyklube nějaká reklama či skutečně zajímavý tip.:-)

[ Zpět ]
    Autor: Martis
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kde dobře sehnat dětské kolo

myslím, že to je pokus o reklamu jen zapomněl přidat odkaz.

[ Zpět ]
      Autor: Grille
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Zimní Alpy

19.11.2017
V létě kolo, v zimě lyže...Pro povánoční výlet přes Silvestra hledáme partičku pro příjemné lyžování i zábavu.…

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.

Hledám: Chupacabra team.

15.11.2017
Hledame přatele cyklistiky jsme skupina cyklistu a jezdíme pro radost nebo i po závodech .Kontakt 604 325 235.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

101 cyklistů (1 přihlášený)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017