reklama

Pražské cyklozvonění 2012

Termín: 15.09.2012
Místo: Praha, Oddechová louka U Soutoku, Praha 12

Všechny, kdo si chtějí prodloužit prázdniny, bychom rádi pozvali v sobotu 15. září na oddechovou louku U Soutoku, kde se bude konat tradiční akce Pražské cyklozvonění.

Z několika míst Prahy vyrazí cyklistické pelotony, které budou společně směřovat na soutok Berounky a Vltavy. Tady se bude…

Datum: 04.09.2012
Autor: Jitka
  • Re: Pražské cyklozvonění 2012

Moc se vás zatím k akci nepřihlásilo :-O, přece mě tam nenecháte samotnýho ;-)

[ Zpět ]
    Datum: 10.09.2012
    Autor: Václav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

furt váhám, ale pravděpodobně budu jinde...

[ Zpět ]
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já se domluvila až teď v sobotu, takže tam budu.
      Ale autmo :o)))

Zvonek si ovšem přivezu :o)))

[ Zpět ]
      Autor: radka

No vida, konečně někdo :-)

[ Zpět ]

Tak se určitě neuvidíme, budu v Jindřichově Hradci...

[ Zpět ]

škoda, už jsem tě dlouho neviděl...teda naživo

[ Zpět ]

To je takove hodne cykloaktivisticke :o)))

[ Zpět ]
        Datum: 11.09.2012
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No, po pravdě, jedu tam na výpomoc ve stylu odvezu/přivezu :o)))

[ Zpět ]

...hoj ...jedu v 10´30 z křižovatky cyklostezek u dětského hřiště v ulici Na Mlejnku...tak taky jsem zvědav...zda nepojedu sám...což se doufám nestane...:-)))...

[ Zpět ]
      Datum: 12.09.2012
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já bych se rád zúčastnil, jsem zvědavý, jak to bude vypadat za vodou, ale má to z ruky...

[ Zpět ]

To jsou jen výmluvy :o)))
      V pátek busem na jih a v neděli zase nahoru.

Mimochodem - říkal jsi, že nejsou žádné přímé spoje, ale teď jsem koukala, že SA jezdí stále přímou linku Praha - Oslo, takže do Švédska se lze dostat celkem bez potíží a tam vlakem.
      Jak jsi to spojení hledal?!?

[ Zpět ]

ehm, nechci ti do toho rejpat, ale Oslo je v Norsku a ne ve Švédsku...

[ Zpět ]
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No to ano, ale tahle linka tranzituje Švédsko a má tam 3 nebo 4 zastávky.
          To by jsi se taky musel kouknout do jízdního řádu :o)))

Myslím, že naprosto ideální by bylo jet s tím do Göteborgu, kde to staví přímo u vlakovýho nádraží, a odtamtud pokračovat na sever Švédska.
          Aspoň já bych to takhle řešila, páč přestupů z bagáží bych chtěla mít co nejmíň.

[ Zpět ]

Nenapsal jsem, že jezdí do Osla? http://www.nakole.cz/diskuse/15424-s-bananem-na...

Ale pro mě jede strašně hloupě a v blbé dny. Objektivně nejrychlejší bylo jet z Kodaně (což popíšu záhy v blogu, možná), protože tam jezdí přímý vlak do Linkopingu, kam jsem měl namířeno. Zatímco studentem bych musel strašně hloupě přestupovat. Z "Jeteborj" je to do Linkopingu asi 5 hodin cesty, zatímco z Kodaně tři :-D Jo a eurolines měli akci s O2, která mě zařídila hodně levný lístek :-D Už to máš?

[ Zpět ]

Jo aha, to jsem přehlídla :o)))

Před těma dvěma lety to jezdilo Pha - Kodaň - Göteborg - Jönkeping - Linköping - Nyköping
          a dál snad až do Stockholmu.
          Se divím, že tuhle linku zrušili, protože byla docela narvaná.

[ Zpět ]

Tak nevím... Míchají se do toho ještě dvě rodinné akce a navrch jedno z dětí balí do ciziny, kam mizí v sobotu večer. Obávám se, že z toho nic nebude, ale ještě neházím kalhoty do brodu.

[ Zpět ]
    Autor: k.vl
  • Pražské cyklozvonění 2012 - odpolední program

Ochutnávka z odpoledního programu:

- Poradna pro jízdu do práce nebo do školy na kole – cyklomapy Prahy s vyznačením stezek a tras, mapy tras Greenways, katalogy objektů s certifikací Cyklisté vítáni, informace o novinkách v pražské cyklodopravě a nových dopravních značkách pro cyklisty.

- Cyklistická dílna Bajkazyl – servis kol zdarma (v rámci akce účastníci zaplatí pouze použitý materiál), workshopy věnované opravám a údržbě kol.

- Cycle Chic – jak obléci kolo a sebe pro cesty po Praze.

- Přívěsné vozíky za kolo – nová pravidla platná od května 2012.

- Škola bezpečné jízdy po Praze – základní pravidla pro bezpečnou jízdu na kole, dětské dopravní hřiště, znalostní kvízy, dětské řidičské průkazy vydávané Městskou policií Praha (doporučujeme přinést s sebou 1 průkazové foto).

- Testování elektrokol – vyzkoušení modelů z půjčovny PREkolo.

- Ukázky první pomoci.

- Výroba džusu šlapáním do pedálů jízdního kola.

- Hrátky s vodou – síla vody na maketě vodního mlýnu, vhodné použití pitné a dešťové vody, jak zahřívat či ochlazovat město na příkladech termosnímků z Prahy.

- Výtvarné dílny.

- Projížďka na lodích po Vltavě.

- Ukázka a vyzkoušení hasičské techniky.

- Soutěžní stanoviště pro děti.

- Občerstvení – originální jídla domácích kuchyní z Gruzie, Afghánistánu, Arménie, Íránu, Běloruska z dílen InBáze Berkat, vegetariánské občerstvení, čerstvě pražená káva Fair Trade…

[ Zpět ]
    Datum: 12.09.2012
    Autor: Redakce
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Počasí na sobotu 15.09.2012

Tak už se vypršelo, přestaly ty úmorný třicítky a na sobotu je objednáno jasno až polojasno, beze srážek a příjemných 18°C, na slunci samozřejmě o něco víc :o)

[ Zpět ]
    Datum: 14.09.2012

mám to pod kopcem, ale nemám tyhle hromadné akce ráda, ale možná bych se mohla přijet podívat, uklízet a vařit můžu jindy. Dokonce mám od ortopeda písemně, že mám jenom jezdit na kole, v pondělí mi musel opíchnout koleno a berle jsem odhodila teprve ve středu.

[ Zpět ]
    Datum: 14.09.2012
    Autor: HMS
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

144 cyklistů (7 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017