reklama

Bicyklom zo Slovenska do Afriky (cestopis)

http://polesensky.blog.sme.sk/c/306521/Bicyklom...

[ Zpět ]
Datum: 29.08.2012
Autor: marecku
  • Re: Bicyklom zo Slovenska do Afriky (cestopis)

Pěkná cesta. Jediné co by mi vadilo je ten časový pres. Rád cestuju tak abych se nemusel honit za nějakým termínem. Chápu ale, že když je málo času a dlouhá cesta, jinak to nejde.

Kolik jsi najel celkem kilometrů?

[ Zpět ]
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ďakujem :) Trasa bicyklom bola niečo vyše 3200km..Časovo to bolo dosť na tesno to máš pravdu..Nabudúce budem určite rátať s väčšou rezervou

[ Zpět ]
      Autor: marecku
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pěkná cesta, ale na můj vkus spíš "preteky s časom".Já bych ten čas využil raději k pořádnému prozkoumání a projetí bližší krajiny- jistě by bylo víc zážitků a méně honby. Ale smekám před přežitím takového stylu :-((

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Sardinie na kole

(CK Vlha)
24.05.2017, 12 dní
14 900 Kč
cyklistický Autobusem

Korsika na kole – ostrov plný barev

(CK Eurocykl Herdegen)
24.05.2017, 11 dní
23 200 Kč
cyklistický Autobusem

Mezi jezery Solné komory na kole

(CK Nomád)
25.05.2017, 4 dny
5 490 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklokamarády :)))

dnes
Ahoj:) jsme pár z Prahy (28 a 30 let ) a hledáme další pár a nebo klidně i nepár na společné vyjížďky. Jezdíme…

Hledám: Pár na cyklovýlety

včera
Hezký den, rádi poznáme pár na pořádání cyklovýletů, Praha, Praha Západ a okolí, jsme sportovní postavy a muž 40…

Hledám: Vyjížďky na kole

včera
Hledám partnera na sport.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

304 cyklistů (26 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017