reklama

Štafeta 2012 - předání Airlinovi

Kdy: čtvrtek 28. 6. 2012
Kdo jel: Airline
Počasí: + 21 st, oblačno, trochu zamžené slunce.
Ujeto: dopoledne 33 km
------------------------------
Už od úterka čekal NaKolík na Airlina u mě v kanceláři a dneska po deváté hodině se konečně dočkal. Airline přifrčel na jednom ze svých mnoha…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 28.06.2012
Autor: radka
  • Re: Štafeta 2012 - předání Airlinovi

         

    Jak tak koukám na tu moji fotku - já snad mám nohy do X :-)))
    Ale k věci: odpoledne, trochu služebních pojížděk + cesta domů: Uhříněves - Benice - Pitkovice - Uhř. - Kolovraty - Říčany - Mnichovice - Mirošovice - Čerčany - Poříčí, 51 km. polojasno, + 24 - 26 st.
    Tu čukoládku jsem nesněd, ale už asi bude trochu v kapalinovém stavu :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.06.2012
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Štafeta 2012 - předání Airlinovi

           

      strč jí do lednice i s NaKolíkem, zítra tě bude hezky chladit :-) a nohy do x určitě nemáš, jen špatně stojíš

      [ Zpět ]
      Datum: 28.06.2012
      Autor: HMS
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Štafeta 2012 - předání Airlinovi

           

      Klid, to je jednoznačně chyba fotografa! Mne taky neustále fotí s pupkem...

      [ Zpět ]
      Datum: 28.06.2012
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Štafeta 2012 - předání Airlinovi

             

        Když on chtěl hlavně vyfotit s tím Pacem de Lucia, což znamenalo fotit to ze silnice. A hlídat jak jezdí auta, jestli je na fotce kolo, Airline i Paco to bylo dost na to,a bych ještě hlídala, do kterýho písmene má Ain čitelný nohy :o)))

        A vůbec, chybí mi tam smajlík, to bych se taky mohla urazit?!?

        [ Zpět ]
        Datum: 29.06.2012
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Štafeta 2012 - předání Airlinovi

         

    Dneska jsem ho zapomněl vyndat z brašny, takže jsem ho měl zase v práci + trochu služebně: celkem 98 km, slunečno, přes 30 st.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.06.2012
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Štafeta 2012 - předání Airlinovi

           

      Hoď mi trasu do mejlu nebo do obálky, ať to můžu zadat do bikemap.
      Nebo to s Ane zkusíš do mapy nabouchat?!?

      [ Zpět ]
      Datum: 29.06.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Štafeta 2012 - předání Airlinovi

             

        Pošlu Ti to v pondělí, i s cestou do Týna.
        Dneska jsem natíral plot a jsem zcela vyčerpán, ještě, že za chvíli jdem s Ane na kola, to mě vzpruží :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 30.06.2012
        Autor: Airline
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Štafeta 2012 - předání Airlinovi

               

          Takže: Poříčí - E55 - Mirošovice - Mnichovice - Světice - Říčany - Lipany - Benice - Uhříněves - hájek - Královice - Nedvězí - Kolovraty - Pitkovice - Uhříněves - Benice - Lipany - Říčany - Mnich. - Mirošovice - E55 - Pyšelka - Čerčany - Poříčí.

          [ Zpět ]
          Datum: 02.07.2012
          Autor: Airline
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Štafeta 2012 - předání Airlinovi

         

    Dneska jsme s Ane vyrazili na borůvky, tak že si ho veme s sebou do batohu. Nemá cenu psát, po jakých lesních + polních cestách jsme jezdili, takže pouze vesnice, které jsme projížděli: Čerčany, Pětihosty, Vranovská Lhota, Komorní Hrádek, Chocerady Stříbrná Skalice, Jevany, Louňovice, Struhasřov, Třemblaty, Hrusice, Zlenická hláska., Čtyřkoly. Celkem 75 km, teplota 35 až 40 (!!! - na návsi ve Stříbrné Skalici), jasno.
    Čukoládka stále drží tvar :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 30.06.2012
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Štafeta 2012 - předání Airlinovi

           

      Jseš si jistej, že je to čukoládka, když to nezkapalnělo?

      [ Zpět ]
      Datum: 30.06.2012
      Autor: mira.l
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Štafeta 2012 - předání Airlinovi

           

      Lesní cesty sice nemá smysl psát, ale to si pak tu trasu zakresluj sám, ftipálku...

      [ Zpět ]
      Datum: 01.07.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Štafeta 2012 - předání Airlinovi

           

      Ten začátek trošku opravím : Čerčany, Přestavlky, Vranovská Lhota, Klokočná, lesem do Bělčič, Komorní Hrádek ..... a pak je to už dobře. A borůvky tam nejsou!!!

      [ Zpět ]
      Datum: 01.07.2012
      Autor: Ane
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Štafeta 2012 - předání Airlinovi

             

        Ještě tři fotky z cesty.

        [ Zpět ]
        Datum: 01.07.2012
        Autor: Ane
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Štafeta 2012 - předání Airlinovi

             

        Díky :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 02.07.2012
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Štafeta 2012 - předání Airlinovi

         

    Takže ke včerejšku = neděli 1. 7. 2012:
    Vyjíždím 6:10, je po bouřce, jedu po trase Poříčí - E55 - Benešov - Votice - Tábor - Slapy - Malšice - Bechyňská Smoleč - Sudoměřice u Bechyně - Březnice - Týn nad Vltavou 10:05, cestou jsem si odskočil na Borotín a nahoru nad Chotoviny, v Týně na náměstí mě očekávají básník a budějický sete, dáváme skvělé presso na terásce před cukrárnou a kecáme.
    V 11:30 se loučím, jedu se podívat na hněvkovickou přehradu, když tam koukám dolů přes zábradlí, zastavují vedle mě dva asi místní cyklisté, tak plus mínus mýho věku, ptají se kam jedu - když říkám, že do Poříčí nad Sázavou, tak maj druhý Vánoce, takovej vtip že už dlouho neslyšeli...
    Zpátky jedu přes Bechyni a trochu jinak než tam, doma jsem 16:50.
    Ujeto: s Nakolíkem tam 102 km, zpátky 129 km, v tom horku (na slunci + 37 st) solidní výkon.
    Cestou vypito 4,5 litru vody, doma ještě další 2, sněděno 1 jablko + 2 müsli tyčinky, 2 kávy.
    Zajímavosti cestou:
    - když dávám druhou kávu u pumpy v Táboře, přijíždí tandem natěžko, zapřáhlý vozík, mladý pár, tak trochu se dáváme do řeči, já německy, oni anglicky - byli z Nového Zélanku a jedou na Prahu.
    - moc cyklistů nepotkávám, ale i tak: 75 % jezdí bez přilby, to dost čumim...
    - v Malšicích u domku zahradní bazén, na něm nafukovací lehátko a na lehátku cosi, bylo to obrovský, silný a beztvarý - doteď nevim, jestli to byla ženská nebo chlap. Asi ženská :-)
    A to by tak bylo všechno. Letošní štafeta pro Ane i mě skončila :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 02.07.2012
    Autor: Airline
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Štafeta 2012 - předání Airlinovi

           

      Jo, a to bych zapomněl: cestou zpátky jsem vdechnul včelu, sice jsem ji stačil vyprsknout, ale zachytila se mezi rty a tam bodla, já teda nevím, kolik je na světě svatejch, ale v tu chvíli jsem viděl všechny a navíc i ty, co teprv budou blahořečit, bolelo to jak... včelí píchnutí :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 02.07.2012
      Autor: Airline
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

358 cyklistů (4 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024