reklama

Štafeta 2012 - předání Airlinovi

Kdy: čtvrtek 28. 6. 2012
Kdo jel: Airline
Počasí: + 21 st, oblačno, trochu zamžené slunce.
Ujeto: dopoledne 33 km
------------------------------
Už od úterka čekal NaKolík na Airlina u mě v kanceláři a dneska po deváté hodině se konečně dočkal. Airline přifrčel na jednom ze svých mnoha…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 28.06.2012
Autor: radka
  • Re: Štafeta 2012 - předání Airlinovi

Jak tak koukám na tu moji fotku - já snad mám nohy do X :-)))
    Ale k věci: odpoledne, trochu služebních pojížděk + cesta domů: Uhříněves - Benice - Pitkovice - Uhř. - Kolovraty - Říčany - Mnichovice - Mirošovice - Čerčany - Poříčí, 51 km. polojasno, + 24 - 26 st.
    Tu čukoládku jsem nesněd, ale už asi bude trochu v kapalinovém stavu :-)

[ Zpět ]
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

strč jí do lednice i s NaKolíkem, zítra tě bude hezky chladit :-) a nohy do x určitě nemáš, jen špatně stojíš

[ Zpět ]
      Autor: HMS
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Klid, to je jednoznačně chyba fotografa! Mne taky neustále fotí s pupkem...

[ Zpět ]
      Autor: hekynen

Když on chtěl hlavně vyfotit s tím Pacem de Lucia, což znamenalo fotit to ze silnice. A hlídat jak jezdí auta, jestli je na fotce kolo, Airline i Paco to bylo dost na to,a bych ještě hlídala, do kterýho písmene má Ain čitelný nohy :o)))

A vůbec, chybí mi tam smajlík, to bych se taky mohla urazit?!?

[ Zpět ]
        Datum: 29.06.2012
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dneska jsem ho zapomněl vyndat z brašny, takže jsem ho měl zase v práci + trochu služebně: celkem 98 km, slunečno, přes 30 st.

[ Zpět ]

Hoď mi trasu do mejlu nebo do obálky, ať to můžu zadat do bikemap.
      Nebo to s Ane zkusíš do mapy nabouchat?!?

[ Zpět ]

Pošlu Ti to v pondělí, i s cestou do Týna.
        Dneska jsem natíral plot a jsem zcela vyčerpán, ještě, že za chvíli jdem s Ane na kola, to mě vzpruží :-)

[ Zpět ]
        Datum: 30.06.2012

Takže: Poříčí - E55 - Mirošovice - Mnichovice - Světice - Říčany - Lipany - Benice - Uhříněves - hájek - Královice - Nedvězí - Kolovraty - Pitkovice - Uhříněves - Benice - Lipany - Říčany - Mnich. - Mirošovice - E55 - Pyšelka - Čerčany - Poříčí.

[ Zpět ]
          Datum: 02.07.2012

Dneska jsme s Ane vyrazili na borůvky, tak že si ho veme s sebou do batohu. Nemá cenu psát, po jakých lesních + polních cestách jsme jezdili, takže pouze vesnice, které jsme projížděli: Čerčany, Pětihosty, Vranovská Lhota, Komorní Hrádek, Chocerady Stříbrná Skalice, Jevany, Louňovice, Struhasřov, Třemblaty, Hrusice, Zlenická hláska., Čtyřkoly. Celkem 75 km, teplota 35 až 40 (!!! - na návsi ve Stříbrné Skalici), jasno.
    Čukoládka stále drží tvar :-)

[ Zpět ]

Jseš si jistej, že je to čukoládka, když to nezkapalnělo?

[ Zpět ]
      Autor: mira.l

Lesní cesty sice nemá smysl psát, ale to si pak tu trasu zakresluj sám, ftipálku...

[ Zpět ]
      Datum: 01.07.2012
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ten začátek trošku opravím : Čerčany, Přestavlky, Vranovská Lhota, Klokočná, lesem do Bělčič, Komorní Hrádek ..... a pak je to už dobře. A borůvky tam nejsou!!!

[ Zpět ]
      Autor: Ane

Ještě tři fotky z cesty.

[ Zpět ]
        Autor: Ane

Díky :o)))

[ Zpět ]

Takže ke včerejšku = neděli 1. 7. 2012:
    Vyjíždím 6:10, je po bouřce, jedu po trase Poříčí - E55 - Benešov - Votice - Tábor - Slapy - Malšice - Bechyňská Smoleč - Sudoměřice u Bechyně - Březnice - Týn nad Vltavou 10:05, cestou jsem si odskočil na Borotín a nahoru nad Chotoviny, v Týně na náměstí mě očekávají básník a budějický sete, dáváme skvělé presso na terásce před cukrárnou a kecáme.
    V 11:30 se loučím, jedu se podívat na hněvkovickou přehradu, když tam koukám dolů přes zábradlí, zastavují vedle mě dva asi místní cyklisté, tak plus mínus mýho věku, ptají se kam jedu - když říkám, že do Poříčí nad Sázavou, tak maj druhý Vánoce, takovej vtip že už dlouho neslyšeli...
    Zpátky jedu přes Bechyni a trochu jinak než tam, doma jsem 16:50.
    Ujeto: s Nakolíkem tam 102 km, zpátky 129 km, v tom horku (na slunci + 37 st) solidní výkon.
    Cestou vypito 4,5 litru vody, doma ještě další 2, sněděno 1 jablko + 2 müsli tyčinky, 2 kávy.
    Zajímavosti cestou:
    - když dávám druhou kávu u pumpy v Táboře, přijíždí tandem natěžko, zapřáhlý vozík, mladý pár, tak trochu se dáváme do řeči, já německy, oni anglicky - byli z Nového Zélanku a jedou na Prahu.
    - moc cyklistů nepotkávám, ale i tak: 75 % jezdí bez přilby, to dost čumim...
    - v Malšicích u domku zahradní bazén, na něm nafukovací lehátko a na lehátku cosi, bylo to obrovský, silný a beztvarý - doteď nevim, jestli to byla ženská nebo chlap. Asi ženská :-)
    A to by tak bylo všechno. Letošní štafeta pro Ane i mě skončila :-)

[ Zpět ]
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jo, a to bych zapomněl: cestou zpátky jsem vdechnul včelu, sice jsem ji stačil vyprsknout, ale zachytila se mezi rty a tam bodla, já teda nevím, kolik je na světě svatejch, ale v tu chvíli jsem viděl všechny a navíc i ty, co teprv budou blahořečit, bolelo to jak... včelí píchnutí :-)

[ Zpět ]
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

včera
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
včera
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

168 cyklistů (12 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017