reklama

Prší, prší, jen se leje, kam, kolečko, kam jedeme?

Jako jiná varianta nadpisu k následující vzpomínce mě napadlo cimrmanovské „Jdu na sever... a už jdu na jih!", ale měla jsem obavu, aby laskavý čtenář z toho nenabyl dojmu, že jsem byla s kolem na severním pólu a nebyl pak z vlastního textu zbytečně zklamán.

Ale k věci - byť poněkud zeširoka: S…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 27.06.2012
Autor: Ifča
  • Re: Prší, prší, jen se leje, kam, kolečko, kam jedeme?

Díky za příjemné počtení před spaním :o)))

[ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To je divný kraj. Jednou jsem byl služebně v Krucemburku a protože když už jsem byl takovou dálku, vymyslel jsem, že tam pár dní pobudu. Tak jsem tam takhle odpoledne bloudil okolo Račína a Velkého Dářka a marně hledal hospodu, ve které bych zahnal hlad.
    Jo, v září pane, v září a ve všední se nikde nevaří. Nakonec jsem si koupil pytlík chipsů a zapil mnoha pivy abych alkoholem zahnal hlad a opilý usnul s tím, že ráno bude nějaký obchod otevřený. Ale krajina je tam krásná.

[ Zpět ]
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Klasika :-) Něco podobného jsem zažil ani ne 20km od Prahy. Víkend někdy na podzim, celý den krásně, vlezu do takového malého místního obchůdku (už to mi bylo podezřelé, že mají v sobotu otevřeno, ale co, kapitalismus už tady funguje a majitel vydělává jak se dá, že ?), koukám co bych asi tak koupil, vidím nějaké uzeniny a vedle rohlíky. Tak hlásím, že si vezmu 15dkg šunky a 3 rohlíky. A ozvalo se "rohlíky Vám neprodám, protože tyhle co vidíte jsou pro pár místních lidí, mají je objednané, přesně na kus..." :-)))

[ Zpět ]
      Autor: Jarda

Tak hospod je tam dnes už spousta... ale divný kraj to asi je.
      Já ty sochy objížděla asi na tři pokusy a při jednom z nich, když už jsem ten okruh měla skoro dokončený a měla dojet k Račínu opět po žluté, jen z druhé strany, jsem se nějak blbě trefila a vylezla z lesa na pole. Cesta byla o pár metrů níž v úvoze. Tak jsem se snažila tam nějak s kolem slézt dolů a když jsem byla v půlce toho svahu, zapřená o kolo, které jsem v ten moment měla skoro nad hlavou, tak od Račína po té cestě najednou jel na kole černoch. V pestré tunice a s dredama pod lopatky...
      Podíval se po mně, vyžvejkl "dobrej den" a jel dál...

[ Zpět ]
      Autor: Ifča
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Černoch na kole... to je něco jako černá kočka přes cestu :-)))
        Pěkný čtení :-)

[ Zpět ]
        Datum: 28.06.2012
        Autor: Airline

V některých místech jsem se tak trošku poznala.-)

[ Zpět ]
    Autor: kocik

Dovolím si trošku poupravit říkanku...

Prší, prší, jen se leje,
    pojedeme do pr...e

Tedy vlastně, po novu - do Brusele ;-)

[ Zpět ]
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No tak v týhle urdeli jsem ať prší nebo ne...

[ Zpět ]
      Datum: 29.06.2012
      Autor: radka
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

včera
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
včera
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

242 cyklistů (22 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017