reklama

Prší, prší, jen se leje, kam, kolečko, kam jedeme?

Jako jiná varianta nadpisu k následující vzpomínce mě napadlo cimrmanovské „Jdu na sever... a už jdu na jih!", ale měla jsem obavu, aby laskavý čtenář z toho nenabyl dojmu, že jsem byla s kolem na severním pólu a nebyl pak z vlastního textu zbytečně zklamán.

Ale k věci - byť poněkud zeširoka: S…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 27.06.2012
Autor: Ifča
  • Re: Prší, prší, jen se leje, kam, kolečko, kam jedeme?

         

    Díky za příjemné počtení před spaním :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 27.06.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prší, prší, jen se leje, kam, kolečko, kam jedeme?

         

    To je divný kraj. Jednou jsem byl služebně v Krucemburku a protože když už jsem byl takovou dálku, vymyslel jsem, že tam pár dní pobudu. Tak jsem tam takhle odpoledne bloudil okolo Račína a Velkého Dářka a marně hledal hospodu, ve které bych zahnal hlad.
    Jo, v září pane, v září a ve všední se nikde nevaří. Nakonec jsem si koupil pytlík chipsů a zapil mnoha pivy abych alkoholem zahnal hlad a opilý usnul s tím, že ráno bude nějaký obchod otevřený. Ale krajina je tam krásná.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.06.2012
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prší, prší, jen se leje, kam, kolečko, kam jedeme?

           

      Klasika :-) Něco podobného jsem zažil ani ne 20km od Prahy. Víkend někdy na podzim, celý den krásně, vlezu do takového malého místního obchůdku (už to mi bylo podezřelé, že mají v sobotu otevřeno, ale co, kapitalismus už tady funguje a majitel vydělává jak se dá, že ?), koukám co bych asi tak koupil, vidím nějaké uzeniny a vedle rohlíky. Tak hlásím, že si vezmu 15dkg šunky a 3 rohlíky. A ozvalo se "rohlíky Vám neprodám, protože tyhle co vidíte jsou pro pár místních lidí, mají je objednané, přesně na kus..." :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 27.06.2012
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prší, prší, jen se leje, kam, kolečko, kam jedeme?

           

      Tak hospod je tam dnes už spousta... ale divný kraj to asi je.
      Já ty sochy objížděla asi na tři pokusy a při jednom z nich, když už jsem ten okruh měla skoro dokončený a měla dojet k Račínu opět po žluté, jen z druhé strany, jsem se nějak blbě trefila a vylezla z lesa na pole. Cesta byla o pár metrů níž v úvoze. Tak jsem se snažila tam nějak s kolem slézt dolů a když jsem byla v půlce toho svahu, zapřená o kolo, které jsem v ten moment měla skoro nad hlavou, tak od Račína po té cestě najednou jel na kole černoch. V pestré tunice a s dredama pod lopatky...
      Podíval se po mně, vyžvejkl "dobrej den" a jel dál...

      [ Zpět ]
      Datum: 27.06.2012
      Autor: Ifča
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prší, prší, jen se leje, kam, kolečko, kam jedeme?

             

        Černoch na kole... to je něco jako černá kočka přes cestu :-)))
        Pěkný čtení :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 28.06.2012
        Autor: Airline
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prší, prší, jen se leje, kam, kolečko, kam jedeme?

         

    V některých místech jsem se tak trošku poznala.-)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.06.2012
    Autor: kocik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prší, prší, jen se leje, kam, kolečko, kam jedeme?

         

    Dovolím si trošku poupravit říkanku...

    Prší, prší, jen se leje,
    pojedeme do pr...e

    Tedy vlastně, po novu - do Brusele ;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.06.2012
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prší, prší, jen se leje, kam, kolečko, kam jedeme?

           

      No tak v týhle urdeli jsem ať prší nebo ne...

      [ Zpět ]
      Datum: 29.06.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

420 cyklistů (9 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024