reklama

Cyklotoulky s dětmi, vozíkem a nočníkem III aneb s dřívkáčem po

Část 1 - Bulharsko
Tento rok jsme nad směrem dovolenkové cyklovýpravy neváhali ani minutu - lákalo nás vrátit se na Balkán, kterým jsme křižovali několikrát před narozením dětí a kde i tak zůstalo stále ještě mnoho neprozkoumaného. A i když bychom některé místo navštívili podruhé, nebylo by to na…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 19.04.2012
Autor: Peggy
  • Re: Cyklotoulky s dětmi, vozíkem a nočníkem III aneb s dřívkáčem

Já vás prostě obdivuji, s těmi malými dětmi takové štreky. Pro mě i moje děti by to byl problém dát autem.:-() Musíte mít prostě železná zdraví - jak vy rodiče tak i vaše děti. Už jen to je obrovský dar od Boha. Dalším darem jsou vaše děti a jejich mentalita, že to všechno bez problémů zvládají. Prostě lidi rození pod štastnou hvězdou.:-)

[ Zpět ]
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Díky, ale ono nám to za rok skončí, až starší dítě nastoupí do školy a omezení budeme prázdninami, nehledě na to že se taky věčně nevlezou do vozejčku.
      Jinak já beru už jenom mít dítě jako takové dar od Boha, a upřímně řečeno ... na každé takové cestě si pořádně oddechnu, až když jsme doma ... Strach mám taky, nechci vypadat jako superman, prostě udělat vše proto, aby to dobře dopadlo a pak doufat a doufat...
      Ale problémy se nám nevyhýbají. Vloni v Moldávii zvracení ze špatné vody, jednou na Slovensku malá Šárka spadla na hradě na hlavu tak blbě, že jsme raději šli na rentgen...
      Holt je to s těmi výlety jako s Kofolou, když jí miluješ, není co řešit :-)

[ Zpět ]
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Je obdivuhodné, do čeho s dětmi pustíte. A krásně se to čte, jsem zvědavá na další pokračování. Uvažuješ opět o knížce?

[ Zpět ]
    Datum: 20.04.2012
    Autor: aila
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Díky, to je milé!
      Knížku asi už ne, nevím. Vždyť ještě neoschla tiskařská barva na té o Rumunsku a Moldávii, a za další, jedna věc je psát, druhá pak knížky prodávat, pod postelí je jich stále ještě dost :-(
      Ale uvidíme, neříkám, že NIKDY, možná když dopadne dobře letos cesta zase na jih, dáme do kupy něco o Balkánu obecně... protože asi už letos naposledy s vozíkem... pak minimálně to starší dítě přesedne na své kolečko.

[ Zpět ]
      Datum: 22.04.2012
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

165 cyklistů (15 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017