reklama

Loňské výlety po ČR

Loňské léto, stejně jako všechny předtím jsme nemohli jet nikam na dovolenou, mimo týdne v pronajaté chatě, protože mám doma dva pejsky (německé ovčáky), tak jsme jezdili jen na jednodenní výlety. Né, že bych pro mé psí miláčky neměla hlídání, moje sestra, která má také dva pejsany by mi je klidně…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 13.04.2012
Autor: jessynka
  • Re: Loňské výlety po ČR

         

    Krásný fotky (mimochodem nechaj se doplnit popiskama i dodatečně z tvýho profilu).
    A kde jsou ti psi?

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2012
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Loňské výlety po ČR

           

      bohužel jsem mohla nahrát jen 10 fotek a vybrat z těch 10 tisíc co mám za 1 léto bylo těžké, ráda fotím a popisky doplním když přijdu na to jak

      [ Zpět ]
      Datum: 13.04.2012
      Autor: jessynka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Loňské výlety po ČR

           

      tak jsem na to nepřišla, tak doplním tady, první 2 fotky jsou z hradu Kost, další je hrad Veveří, Brněnská přehrada, Máchovo jezero, hrad Kámen, pak je pohled ze zahrady na zámek Orlík, pohled z hradu Zvíkov na Orlickou přehradu, z lodi pohled na hrad Zvíkov a poslední foto je z lodi na Orlické přehradě, více fotek vložit nešlo, bohužel

      [ Zpět ]
      Datum: 13.04.2012
      Autor: jessynka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Loňské výlety po ČR

           

      Dodatečně připojit samotný popisek k fotce aktuálně bohužel nejde. Dá se fotka jedině smazat a pak nahrát znovu s popiskem, ale již nahranou fotku okomentovat nejde.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.04.2012
      Autor: Václav
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Loňské výlety po ČR

         

    moc pěkně napsaný příběh o cestování a krásné vzúpomínkové fotečky

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2012
    Autor: misalka69
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Loňské výlety po ČR

         

    tak to jste si pěkně užívali, to museli být krásné výlety, jen tak dál, výlety po čr jsou bezva a lepší jak v zahraničí

    [ Zpět ]
    Datum: 20.04.2012
    Autor: petrac
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Loňské výlety po ČR

         

    To nebyly výlety, ale dostihy. Hodně mi to připomělo film Jestiže je úterý, musíme být v Belgii. U některých dní mám vážné pochybnosti, že se to vůbec dá rozumně stihnout, časově asi ano, ale už to nepůjde nazvat výletem, buď jste lítali jak pošuci a nic z toho neměli nebo to je všechno jen výmysl. Takže podle toho vypadá i hodnocení.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.06.2012
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Loňské výlety po ČR

           

      nic vymyšleno není a všechno jsme stihli v naprostém klidu, nikde jsme jak pošuci opravdu nelítali, krásně v poklidku jsme si vše prohlédli, navíc s námi jezdí sousedé staršího ročníku, takže opravdu bylo vše v klidečku a pohodě, pokud nevěříš že jsme tam opravdu byli, klidně si napiš a odkudkoliv co jsem psala ti pošlu fotku a klidně i se mnou aby jsi viděl že jsem tam byla, mám totiž vyfocený odevšad jak říká manžel snad každý kamínek, vše důkladně fotím, tak si klidně řekni :-) jezdíme často a rádi a letos toho bylo určitě víc jak loni a taky v klídečku a pohodě

      [ Zpět ]
      Datum: 23.07.2012
      Autor: jessynka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Loňské výlety po ČR

             

        Netvrdím, že to je vymyšlený, časově se to stihnout dá, ale určitě ne v poklidu, prostě jste lítali jak utržený vagon, ale to je vaše věc a vaše výlety, já jen napsal svůj názor na to co jsem četl.
        Tak jen pro názornost jeden den, v 9 hodin na hradě Kámen (prohlídka hradu a zahrady), nejpozději ve 12 jste museli vběhnout na hrad Zvíkov, ve 14 hurá na loď (plavba po přehradě), nejpozději v 16 jste museli vběhnout na zámek Orlík (prohlídka zámku, akvaria, minizoo, zahrada a dravci) a nejpozději jste museli v 18 hodin odjet abyste po 150 km mohli jstě za jakéhosi příšeří nasbírat v lese kufr hub. Jestli je tohle u vás v poklidu, tak já bych nechtěl zažít výlet ve spěchu.
        Vy máte rádi dostihy, já si poklidný výlet poředtavuju jinak.

        [ Zpět ]
        Datum: 23.07.2012
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Loňské výlety po ČR

               

          Myslim že "autovýletem" se toho dá nahltat i víc. Že ty si představuješ, když jsme na cyklowebu, že to drtili na kole :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 24.07.2012
          Autor: PepikW
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Loňské výlety po ČR

                 

            Můžeš si to autem zkusit a myslím, že budeš dost spocený abys to stíhal.
            Já jsem taky o ničem jiným něž o autu ani nepřemýšlel, kolo by mě ani nenapadlo, to by byl čirý nesmysl, ta místa neleží vedle sebe a mám docela slušnou představu co se i autem dá rozumně zvládnout.

            [ Zpět ]
            Datum: 24.07.2012
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Loňské výlety po ČR

                   

              Jen nevím, jak to auto dostali na loď :o)))

              Čímž se jich teda nechci nijak zastávat - je to opravdu předimenzované a osobně bych také takhle "pohodový výlet" nikdy zažít nechtěla. Ani autmo ne.

              [ Zpět ]
              Datum: 24.07.2012
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Loňské výlety po ČR

               

          pro nás to byl naprosto klidný a pohodový výlet a nelítali jsme natož aby jsme se zapotili!!! jeli s námi naši sousedi 70 let, takže vše bylo v klidu a pomalu. Vyjížděli jsme brzy ráno, ještě než otevřeli hrady a zámky, všude je otevřeno až v 9 hodin, tak jsme si kolem půl 8 ráno prohlédli zahradu Kámen, pak v poklidečku dojeli na Zvíkov, bylo 9 hodin, což jsme si ho pomaloučkým krůčkem za 2 hodinky prohlédli a v 11 vyjeli lodí. Plavba trvala půl hodinky, auto bylo na parkovišti!!! to jen pro někoho co si myslel že nás snad na lod pustili autem:-)) o půl 12 jsme dopluli, ještě asi hodinku se šourali kolem hradu a nasedli do auta a jeli na zámek, tam jsme opět pomalým krůčkem se sousedy si prohlédli vše co jsme chtěli, mezi tím poseděli mezi pávy na lavičce a odjeli navečer dom, v létě bylo světlo dlouho a kolem asi 7 večer byli v tom zmíněném lesíku - původně na wc ale když jsme to viděli, bedlím neodolali a asi půl hodinky se v lese zdrželi, pak sedli do auta a asi ještě 2x zastavili v poklidu jindě v lese na wc, opravdu jsme se nikde nehonili a sousedčiným mini krůčkem šli cewlou dobu pomaloučkým krůčkem, nechápu co je pro vás tady nepochopitelné

          [ Zpět ]
          Datum: 24.09.2012
          Autor: jessynka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Loňské výlety po ČR

                 

            Takže nakonec to byl opravdu výlet autem.
            To mnohé vysvětluje...

            [ Zpět ]
            Datum: 24.09.2012
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Loňské výlety po ČR

                   

              ano autem, taky jsem nikde o kole nic nepsala, zřejmě si to nikdo pořádně nepřečetl, na kole jezdíme hodně často ale ne takový dálky, nejsem žádný zdatný jezdec a i 20 km je na mě někdy moc ujet na kole, většinou jezdíme jen 15-20 se zastávkami. Děcka ujedou i víc ale já s manželem jsme spíše sváteční jezdci, tohle byl ale článek o našich výletech autem a o kole nikde nepadla jediná zmínka a je to i uvedeno že to byl autovýlet

              [ Zpět ]
              Datum: 25.09.2012
              Autor: jessynka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

135 cyklistů (2 přihlášení)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023