reklama

Kdo to nezažil, těžko uvěří :-)

Přihodilo se mi dneska:
Úvodem: moje kolegyně Janinka asi tak před deseti rokama ovdověla. Děti nemají, a ona se rozhodla, že si vezme hypotéku a nechá si postavit nový, menší domek. Ten původní pro ni samotnou byl jednak moc velký, jednak stojí na dost rušném místě na jednom pražském okraji, a ona chtěla na klidné místo. A pak taky proto, aby unikla vzpomínkám. Takže jsme - dělal jsem jí tam dozora - před třema rokama zkolaudovali hezký přízemní domek v zeleni. No a ten starý pronajala. Tolik úvodem...
Včera za mnou přišla, že si nájemníci stěžují, že to nějak málo topí a že to asi bude potřebovat dopustit vodu a odvzdušnit. A jestli bych to jako udělal. Pro Janinku všechno, takže jsem kývnul - a dneska o polední pauze jsme sedli do jejího auta, směr Praha.
Až cestou mi řekla, že to pronajala thajským masérkám, těm, co po pražských hotelích dělají hostům thajské masáže. To jsem ještě netušil, co mě tam čeká...
Odemkli jsme, vstoupili dovnitř, zavolali "helou" a zamířili do sklepa, ke kotli. Jo, na manometru bylo málo tlaku, tak jsem to napojil na vodu a natlakoval. A pak že prý mám jít nahoru a odvzdušňovat tělesa. Tak jsem šel...
A pak jsem klepal na jednotlivý pokoje, zevnitř se vždycky něco ozvalo a já vlezl dovnitř. Dívenky asi vyspávaly dlouhou šichtu - vždycky se posadily na postelích, na sobě buď naprosto průsvitnou košilku nebo taky nic (myslím nahoře), a já, v jedný ruce šroubovák, ve druhý kyblíček, lez přes ty postele s dívenkami k tělesům a odvzdušňoval a odvzdušňoval...
Těch pokojů bylo pět, v každým dvě postele a jenom jedna byla prázdná. Odvdušňoval jsem poctivě, dlouho, a když jsem měl za sebou pátý pokoj, seběhl jsem zase do sklepa k Janince, ještě trochu natlakoval systém... a šel jsem to nahoru ještě jednou lehce odvzdušnit. Pro jistotu...
Celý to trvalo - i s cestou - něco přes hodinu a půl. A když jsme se vrátili a já zase zased k počítači, tak jsem pořád v duchu odvzdušňoval.
Podstatný je, že mi Janinka řekla, že se to zavzdušňuje periodicky a jestli bych to zase příště udělal. Sem kejvnul. Jenom doufám, že to do tý doby nepronajme třeba řeznickým učňům...
Jak říkám - kdyby mi tohle někdo vyprávěl, tak tomu nebudu věřit.
Ai :-)
(Jo - a Ane jsem to řek)

[ Zpět ]
Datum: 07.02.2012
Autor: Airline
  • Re: Kdo to nezažil, těžko uvěří :-)

         

    A jaký jsi si přivezl kalhotky?!? :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 07.02.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kdo to nezažil, těžko uvěří :-)

         

    Příležitost přeje připraveným.:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 07.02.2012
    Autor: karasín
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kdo to nezažil, těžko uvěří :-)

         

    Kdyby to priste pronajala nejakym maserum, tak dej vedet, zrovna me zacalo bolet za krkem, treba bych to odvzdusnovani taky zvladla. :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 07.02.2012
    Autor: lucierut
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kdo to nezažil, těžko uvěří :-)

         

    Já bych odvzdušňoval až bych brečel! :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 07.02.2012
    Autor: beggard
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kdo to nezažil, těžko uvěří :-)

           

      Však ono i to předchozí "tlakování" má něco do sebe ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 08.02.2012
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kdo to nezažil, těžko uvěří :-)

         

    Tvoje morálně-volní vlastnosti jsou jistě na vysoké úrovni.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.02.2012
    Autor: vladaza
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kdo to nezažil, těžko uvěří :-)

         

    Protože tě znám jako serriózního člověka, uvěřím ti všechno, co uvedeš, i kdyby sis to byl vymyslel ...
    8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 08.02.2012
    Autor: pavka
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kdo to nezažil, těžko uvěří :-)

         

    nevzal bys mě příště s sebou?
    Mohl bych ti držet kyblíček...

    [ Zpět ]
    Datum: 08.02.2012
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Kdo to nezažil, těžko uvěří :-)

           

      Obávám se, že v době, kdy jsi příspěvek psal, už bylo místo podržkyblíčků obsazeno na pět let dopředu...

      [ Zpět ]
      Datum: 08.02.2012
      Autor: evcas
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kdo to nezažil, těžko uvěří :-)

         

    To byl tedy pěkně dlouhý obídek, my ti věříme, ale jestli věří i Ane, že jsi měl v ruce jen ten kyblíček :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 08.02.2012
    Autor: HMS
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kdo to nezažil, těžko uvěří :-)

         

    clovece,
    jestli to uz nejakym reznikum neni pronajate...
    teda obchodnikum s masem.
    doufam ze si to tady neprecte nejakej prudak a neposle ji tam kontrolu [ z hygieny ;-) ]
    To by nebyly dalsi osvezujici pocteni na priste...

    [ Zpět ]
    Datum: 08.02.2012
    Autor: cibi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kdo to nezažil, těžko uvěří :-)

           

      prudak = prudic
      ach ta cestin...

      [ Zpět ]
      Datum: 08.02.2012
      Autor: cibi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kdo to nezažil, těžko uvěří :-)

         

    Hele a stačilo to odvzdušnit dvakrát??
    Já bych se inspiroval tady:
    http://www.youtube.com/watch?v=JrktJGRr6fA

    Akorát nevim, jak se finsky řekne odvzdušnit...:))

    [ Zpět ]
    Datum: 08.02.2012
    Autor: mira.l
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kdo to nezažil, těžko uvěří :-)

         

    Ze slova "odvzdušnění" by se mohl stát dobrý zastírací terminus technicus.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.02.2012
    Autor: Aviatik
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kdo to nezažil, těžko uvěří :-)

           

      Zvláště když mu předchází "natlakování".

      [ Zpět ]
      Datum: 09.02.2012
      Autor: Burajda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kdo to nezažil, těžko uvěří :-)

             

        Ještě je řeč o topení?!? :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 09.02.2012
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kdo to nezažil, těžko uvěří :-)

               

          Samozřejmě, vzpomínám si, že u Burajdy ve škole mají filtrování závadných slov.

          [ Zpět ]
          Datum: 09.02.2012
          Autor: petrp
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kdo to nezažil, těžko uvěří :-)

                 

            Jen aby k tomu teď nepřibylo "topení" :o)))

            [ Zpět ]
            Datum: 09.02.2012
            Autor: radka
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

424 cyklistů (18 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024