reklama

Sraz 2012: Mio se ptá: chcete navštívit pivovar v Litovli - neb

Na srazech přibyla možnost pozvávat i jiné instituce než hospody, začal s tím tuším AZUB s pivovarem Janáček. Naposledy byla možnost na srazu v Příhrazech. Já tam nebyl. Protože jsem si říkal, že peníze místo vstupenky radši propiju. Má tu někdo stejný názor, nebo by se chtěl do pivovaru mrknout?

At si uděláte představu www.litovel.cz

[ Zpět ]
Datum: 04.01.2012
Autor: Mio
  • Re: Sraz 2012: Mio se ptá: chcete navštívit pivovar v Litovli -

Jsem pro, ať taky uvidím, jestli se pivo vaří opravdu z vody.

[ Zpět ]
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Jako svazák jsem chodil na exkurze do pivovarů tak 3x ročně, takže mne to už nezajímá.

[ Zpět ]
    Autor: Jihra
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jen málo věcí mě láká tak málo jako návštěva pivovaru.

[ Zpět ]
    Datum: 05.01.2012
    Autor: Jirka
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Návštěva veřejného domu?

[ Zpět ]
      Datum: 05.01.2012
      Autor: Zden42
      Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Ja su pro bo ma decka maj pivo rada!Pri exkurzi v Plzni byli vsici turisti u vytrzeni,jak jim smakuje pri degustaci...zrejme se domnivali,ze my v Cechach kojime deti namisto mlikem rovnou pivem..:-)

[ Zpět ]
    Datum: 06.01.2012
    Autor: Martis
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Koukám, že už to dostávám mínusy snad ze zvyku.:-))))Co ten mínus??? Já neučím děti chlastat, všechna děcka mají ráda trošku pivo.:-))))

[ Zpět ]
      Autor: Martis
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Negeneralizuj. Pivo od nejutlejsiho veku nesnasim. Smrdi mi. 8-)

[ Zpět ]
        Autor: Murphy
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Na mne bylo ve 3-4 letech moc hořké, tak jsem si do 1dl skleničky piva dával ještě lžičku cukru :-)

[ Zpět ]
          Autor: Jarda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

248 cyklistů (20 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017