reklama

Čtete pořádně nálepky na vánočních dárcích?

Ten, kdo je nečte, rozhodně o mnohé přichází.
Když jsem se tak pod vánočním stromečkem začetla do některých návodů, docela mě to pobavilo. A aby nebylo veselo jen mně, ráda se pár skvostů podělím. Tedy, v té hromadě papírů jich bylo doslova jen pár, tedy slovy dva. Tak cililink, poslouchejte, čím…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 27.12.2011
Autor: Jitka
  • Re: Čtete pořádně nálepky na vánočních dárcích?

Tak to jsi asi ještě neviděla katalog Sensoru ;-) Nevím jak současný, ale tak rok dva zpátky, to taky byly perly... A některé už na hranici vkusu, či sprostých slov. Mně to nevadí, ale dovedu si představit, že někomu už by ale mohlo...

[ Zpět ]
    Datum: 27.12.2011
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nálepky na vánočních dárcích čtu velmi pečlivě. Obzvláště mě zajímají ty, na kterých je napsáno Zdeněk, taťka nebo děda.

[ Zpět ]
    Datum: 28.12.2011
    Autor: Zden42
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Multi Color Glow Stick Light Bracelts Party Fun
    jsem dostal včera poštou přímo v originále od autodesku, tedy bez překladu. Do doby, než jsem roztrhl obal, jsem doufal, že to je "barevný, lehký doutník".

[ Zpět ]
    Autor: HonzaK
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak prvních pět slov by se tak i chápat dalo :o)

[ Zpět ]
      Autor: Jitka
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

144 cyklistů (10 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017