reklama

Co říkáte na Světluščino trojkolo? :-)

Vážení přátelé alternativní cyklistiky, co říkáte na tohle? Je to jen zajímavůstka, ale myslím si, že to sem patří (a to se vším všudy)... :-)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid...

Detailně, i v akci, kolo ještě k vidění zde:

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10274470705...

[ Zpět ]
Datum: 04.11.2011
Autor: marrier
  • Re: Co říkáte na Světluščino trojkolo? :-)

Hezký. Myšlenkou i konstrukčně.
    Navíc se prý na pořízení vícekola pro tyhle účely nechá získat příspěvek.
    Jen bych na tom nechtěl řadit. Ta souhra je zase o kus náročnější než na tandemu.

[ Zpět ]
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

nejdřív jsem se lekl, že si Jana pořídila trojkolo, aniž by se zmínila a už vůbec jsem si nedokázal představit kam ho v bytě nacpe... :-D

Na to, že je to zábradlí, je to moc hezké!

[ Zpět ]
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Je rozebiratelné. Dokonce se zdá, že by se to mohlo dotáhnout do konce a dalo by se z toho jednou udělat dvojkolo, jednou trojkolo či obecné N-kolo. Že by to ten člověk vyráběl modulárně.

Mimochodem, také jsem příspěvek otvíral s tím, co si Jana koupila. :)

[ Zpět ]
      Autor: petrp
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak o existenci Světlušky, coby člena NaKole.cz pod jménem Jana jsem neměl ponětí, takže se tímto všem zúčastněným omlouvám... :-)

K tématu: Myšlenka se mi moc líbí, má to v sobě i hlubší poselství - vidící vezou nevidící a řídí za ně, vedou je... Je to pěkné a navíc to propaguje cyklistiku a alternativní cyklistiku.

Navíc v tomto ročním období je to pro některé zúčastněné zkouška (a pro některé je to zkouška vůbec :-) ).

Je škoda, že to více nezpropagovali a neudělali třeba ve stylu Na kole dětem, mohli se cyklisté přidávat a dělat pelotony, doprovod...

[ Zpět ]
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Trochu bych to upravil - "...o existenci Jany, coby člena NaKole.cz pod jménem/nickem Světluška..." ;-)

Jinak s tím zbytkem souhlas.

[ Zpět ]
          Autor: Jarda

Taky jsem se lekla, cože si to Světluška pořídila :o)))
      Akorát mě teda napadlo tříkolka nebo něco takového :o)))

[ Zpět ]
      Autor: radka

ta musela dneska skytat co?

[ Zpět ]
        Autor: HMS
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pěkné kolo, typuju to na Mrázka. A taky dobrá myšlenka :)

[ Zpět ]
    Datum: 05.11.2011
    Autor: snilard

Výrobcem je Tandemservis, Karel Lednický, Ostrava, toho pána neznám, ale na vzorových kolech (na jejich webu) je skutečně Mrázkovo jméno, takže asi nějak propojeni budou, nevím...

http://www.tandemservis.cz

[ Zpět ]
      Datum: 05.11.2011
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

126 cyklistů (4 přihlášení)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017