reklama
Město: Praha

cool kolo do města

čau, mrkněte na to kolo. nevíte někdo jak to vyrobit? http://www.youtube.com/watch?v=KHVAhZXemE0

[ Zpět ]
Datum: 19.10.2011
Autor: jogyn
  • Re: cool kolo do města

Jakže to tam píšou? Nedělejte všechno sami ? :))

[ Zpět ]
    Autor: highlander
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ale to byla klasická ořezaná kárečka pod kolena a v rukách kolečko, co se prodává na břišní svaly. Podle mě se na tom odrážel špičkama nohou.
    Nejvíc se mi líbilo plavání na gumě :-)

[ Zpět ]
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nemusíš vrážet těžký pachy do protiproudu :))

[ Zpět ]
      Autor: highlander

Prostý nápad pro epileptika, jak se neutopit a pořádně si zaplavat. Úplně mě to nadchlo, příští rok odzkouším!

[ Zpět ]
        Autor: Arnošt905

Zajeď se podívat do Brna, tam bys to měl objevit. A když už to někdo udělal, tak se to udělat dá.

[ Zpět ]
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Dva bajkeři

22.11.2017
kolem 40 let hledají dvě bajkerky na pohodové vyjížďky nejen po okolí Brna. Jezdíme v klidném tempu hlavně mimo…

Hledám: Zimní Alpy

19.11.2017
V létě kolo, v zimě lyže...Pro povánoční výlet přes Silvestra hledáme partičku pro příjemné lyžování i zábavu.…

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

162 cyklistů (18 přihlášených)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017