reklama

Prosím poraďte s výběrem crossového kola

Máte někdo zkušenosti s koly STR?
Váhám mezi koupi STR VIVA 2011(http://www.str-bikes.cz/cz/kolekce-2011/cross...
a AUTHOR STRATOS 2010(http://www.author.cz/kola/2010/stratos-2/)
Mám staršího horáka od Authora,byl jsem s ním spokojen.
Jelikož přes rok toho moc nenajezdím,v sedle trávím pouze dovolené 1-2 týdny společně s manželkou,uvažujeme o přesedlání na crossové kolo.

[ Zpět ]
Datum: 24.09.2011
Autor: djambo
  • Re: Prosím poraďte s výběrem crossového kola

K tomu stratosu 2010: rozhodně to je dobrý kolečko. Pakliže se pro něj rozhodneš, můžeš si pro něj dojet k Šírerovi do Českých Budějovic. Syn mý ženy tam dělá mechanika, včera jsme tam u něj byli cestou z dovolené podívat - tohodle stratose 2010 (v červené barvě) mají přímo na prodejně za cenu 7500,- Kč (docela rozdíl oproti té 9600,-). Za zavolání tam to stojí, ušetříš peníze.

[ Zpět ]
    Datum: 25.09.2011
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prosím poraďte s výběrem crossového kola

V této cenové relaci dobré kolo nepořídíš - bude těžké, s mizernou vidlicí, která je spíš na obtíž, protože nemá tlumení, bude mít nekvalitní středové složení, kliky i náboje. Z druhé strany - pokud na kole vlastně skoro nejezdíš, potřebuješ dobré kolo? Nebo na něm mimo dovolenou nejezdíš, protože nemáš dobré kolo? Na tohle si mušíš odpovědět sám. Moje rada - kup si dobré kolo (cenová relace od cca 13 - 15 tis.), ale jezdi na něm!!!

[ Zpět ]
    Datum: 07.10.2011
    Autor: scalar
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

219 cyklistů (25 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017