reklama

Mazury i rowery. Díl třetí - ano nebo ne?

První dva díly byly v podstatě jen spojovacím textem k mým fotkám na rajčeti, možná občas doplněným o nějaké ty „veselé historky z natáčení". A psala jsem je vlastně víc pro sebe, abych si zážitky uchovala i do doby, kdy už se mi z hlavy začnou vytrácet.
Než jsme vyrazily, hledala jsem informace,…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 04.09.2011
Autor: Ifča
  • Re: Mazury i rowery. Díl třetí - ano nebo ne?

Hezky si to napsala. Člověk by se tam skoro hned rozjel.
    Potvrzuji, Ifča neumí jezdit na kole, ale maskuje to pílí a vytrvalostí.

[ Zpět ]
    Datum: 05.09.2011
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mazury i rowery. Díl třetí - ano nebo ne?

Ano... kdyby to nebylo osm set kilometrů tam a osm set kilometrů zpátky, taky bych se tam ne snad hned, ale určitě ještě párkrát rozjela... Ta dálka bohužel trochu odrazuje.
      Ale zase - kolik lidí takhle každoročně táhne přes stejnou vzdálenost třeba do Chorvatska, kde se nakonec nedá dělat moc nic jiného, než se opékat na pláži.

[ Zpět ]
      Datum: 06.09.2011
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  •      

Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

Datum: 22.10.2011
    Autor: ASI
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

212 cyklistů (26 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017