reklama

Rock Macine Tsunami vs. Author Modus

Ahoj všem,
tak asi 2 měsíce nepravidelně sleduji www.nakole.cz a poslední týdny jsem začal pozorovat určité znaky závislosti na tomto fóru a lidech zde :o)) Dobře se bavím a dost se dozvím, díky moc za to.
Takže by bylo nehoráznou hloupostí nevyužít vašich rad, nota bene při koupi kola :o)
Mám možnost koupit MTB Author Modus (cca 3 roky starý, vybavení shimano deore, vidle marzocchi bomber olej pruzina (ta je stara cca 5 let) nebo Rock Machine Tsunami (cca 3 roky stary, vybava shimano deore, kliky, středy truvativ, vidle marzocchi bomber - vzduch, s jednou změnou: kotouče vyměněny za V-brake)
Takže obě kola jsou udržovaná, obě od spolubikerů a obě znám už "od plenek"ˇ, na obou jsem jel a teď mám možnost jedno si vybrat. A jsem s rozumem v koncích.Cena nepomůže, neb je stejná a to 10000 Kč. Srdce se mi kloní k Autoru ale ta Rockmašína je zase krásně zelená :o)))
Máte někdo zkušenosti?
Poradíte?
Abych nezapomněl jak mne učila maminka když někam vstupuju je slušnost se představit,že? Jmenuji se Jirka, jsem z Pardubic.
Díky za pomoc.

[ Zpět ]
Datum: 06.10.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (barth)
  • Re: Rock Macine Tsunami vs. Author Modus

         

    Ahoj vsichni kolari/rky.
    Ahoj barthe, sice ti nijak neporadim s tvym problemem, ale rad bych se pripojil s predstavenim, na ktere jsem nejak opomnel. TIMTO SE VSEM OMLOUVAM, ze jsem vtrhl asi pred mesicem se svymi prispevky, dotazy a nazory (doufam, ze jejich naivita nikoho neurazila) na toto forum a nijak bliz jsem se nepredstavil. Pridal jsem se " i bez dovoleni", protoze se mi mezi vama libi a je tu sranda - proste jste vsichni sympataci, navic jsem se dovedel hodne zajimavych veci.
    Takze ted strucne predstaveni: jmenuji se Radek, jsem z Olomouce (jak uz jsem kdesi psal), je mi 30. Uz 15 let rad (jako ostatne vsichni tady) jezdim na kole - tedy trosku delsi trate, nez jen kolem baraku. Sice dnes mene nez pred desti lety - posledni dva roky cca 2500 km/rok, ale mam v planu par kilaku pridat.
    Jestli mi to vyjde, rad bych nektere z vas poznal osobne pristi rok v kvetnu na akci, kterou avizoval Airline - cesta Litovelskym pomoravim.
    Promin barthe, ze jsem takto zneuzil tvoje tema - podle toho co pises, bych si ja asi vybral Rock Machine, ale jinak ta kola neznam, takze nejde o fundovany nazor.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Raddy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rock Macine Tsunami vs. Author Modus

         

    Ahoj barthe a Raddy. Nejdřív ze všeho musím i já říct, že barthovi taky neporadím s kolem (obě velmi dobře osazená, vidlice vysloveně dobrá, ta takový bych se chtěl taky někdy pohoupat). Jestli je znáš "od plenek" a obě jsou udržovaná a víceméně pod Tvým dohledem - tak asi přece jen rozhodne nakonec ta barva.
    Vlastně jsem do týhle diskuze vlez jenom proto, že si Vás dovoluji jménem všech tady (no můžu si to snad dovolit, nééé???) přivítat.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rock Macine Tsunami vs. Author Modus

           

      Děkuji za reakce i přivítání,
      vzhledem k tomu že spolubajkeři již zakoupili nové stroje (Author Egoist a Kona Dawg) a věnují se výhradně jim, jsem se pokusil obě kola si na nějaký čásek zapůjčit, s čímž ( zřejmě v důsledku náhlé duševní indispozice ) souhlasili :o))
      Tímto se z mého dilema stává krátkodobý test výše zmíněných kol jehož výsledkem bude........ spokojený bajker - ergo já :o))
      Hodně krásného počasí na cesty všem !

      [ Zpět ]
      Datum: 07.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (barth)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rock Macine Tsunami vs. Author Modus

           

      Dik za privitani.
      Konecne se citim jako doma :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 07.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Raddy)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

166 cyklistů (3 přihlášení)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023