reklama

Cube

Ahoj chtěl bych poprosit o radu rozhoduji se mezi dvěma koly :http://www.cyklo-biker.cz/www-cyklo-biker-cz...

http://www.cyklo-biker.cz/www-cyklo-biker-cz...

Který by jste mi doporučily ??? Ted jezdím na scott aspect a 10, ale chtěl bych celoodpružené. Více se mi zamlouvá Cube AMS 110 RACE 2011, má menší zdvih a na mé ježdění po lese by podle mne stačilo, ale bojím se osazení sram nemám s ním žádné zkušenosti. Za každou radu budu vděčný a kdyby někdo doporučil i jinou variantu kola tak budu taky rád . Díky

[ Zpět ]
Datum: 11.07.2011
Autor: Trigus
  • Re: Cube

         

    Cuby letos už téměř žádné nejsou k mání, jen poslední zbytky. Takže pokud nemají něco přímo na prodejně ještě skladem, tak další už pravděpodobně nikde neseženou.

    AMS 110 x 130 jsou výrazně odlišná kola. 110tka je chrtí full, vhodný především na závody při ježdění někde v popředí a případně pro ty, co nebudou moc jezdit terén a chtějí jen více pohodlí na pěkné lesní cesty.

    Dále se ta dvě kola významně liší geometrií.

    Sram určitě není problém, osobně bych šel jedině do Sramu, protože mi sedí víc než Shimano. V každém případě funguje dobře oboje, jen každé chodí jinak (rozdíl je především v řazení) a tedy i každému sedne něco jiného.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2011
    Autor: Mlok
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cube

           

      Super moc ti děkuji a s tím že nejsou moc k mání jsem už slyšel jen sem nevěděl že to až tak vážné že cube nejsou, ale moc děkuji za radu

      [ Zpět ]
      Datum: 12.07.2011
      Autor: Trigus
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

293 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024