reklama

Na Ischii s kolem?

Ischia je známý ostrov v Neapolském zálivu se spoustou termálních pramenů (přes 100) a s termálními parky , z nichž největší jsou Poseidonovy zahrady, ale s krásou si nezadají ani ostatní (Negombo, Castiglione a další). O ostrově jsem měl kvalitní informace od kamarádů, kteří sem jezdí opakovaně…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 09.07.2011
Autor: jip
  • Re: Na Ischii s kolem?

V Neapoli a okoli jsem se kdysi jeste s mokrym ridicakem naucil jezdit po meste. Rad ctu, ze se nic nezmenilo. 8-)
    Dodnes si pamatuju toho securitaka v neprustrelne veste, trenkach a sandalich, jak jde s pistoli v jedne a s kufrikem v druhe do banky. Vylezl z dodavky, ktera mela vseho vsudy jedno predni svetlo a jinak byla ze vsech stran otlucena a z boku mela obtisk po cumaku nejakeho osobaku.

[ Zpět ]
    Datum: 09.07.2011
    Autor: Murphy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

O Ischii a Itálii bych měl několik připomínek. Myslím si, že jezdit autem na ostrov je nesmysl, funguje tam velmi levná okružní autobusová doprava s intervaly asi 20 min. po celý den. Ježdění na kole v Itálii - musí se vybrat méně známá místa (což Ischia není) a pak je to pohoda. Např.vnitrozemí Apenninského poloostrova. I když Pozzuoli a Neapol jsem bez problémů jednou projel po přímořských promenádách.

[ Zpět ]
    Datum: 11.07.2011
    Autor: Karel-ch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ještě o dálničních poplatcích - dají se ušetřit použitím pobřežní silnice od Benátek na jih, od Ravenny pak vnitrozemské dálnice SS 3bis až k Římu, dále pak pobřežní silnice R 148 až k Pozzuoli. Zbývající úseky pak projet po placené dálnici. Okruh kolem Říma však placený není.

[ Zpět ]
      Datum: 11.07.2011
      Autor: Karel-ch
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

včera
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
včera
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

170 cyklistů (13 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017