reklama

Kdy vyrážíte na výpravy?

Nevím proč, ale nejvíc cykloturistů jezdí jen v červenci a srpnu. Myslím tím tedy hlavně cykloturisti, kteří jedou více dnů v kuse a ne jenom víkendové jezdce. Jak uhodí září, nastane konec. Když jsem se vracel po 20. září přes Alpy domů, tak jsem potkal za 1000 km jediné 3 německé cykloturisti u GG. Koukali jsme na sebe jako na zjevení. To samé před dvěma lety, když jsem jel v červnu, tak cestou opět ani noha (cykloturista). Prostě mě připadá jako kdyby všichni vytáhli kola s brašnami v červenci a na konci srpna je uklidili. Nebo, že by to bylo hlavně prázdninami? Ale pracujícím by to mělo být jedno. No nic, jen taková malá úvaha :o) Jsem zvědav, kolik cykloturistů potkám v červnu cestou do Alp, možná mě budou stačit prsty na jedné ruce :o). Fanda

[ Zpět ]
Datum: 23.04.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Horal Fanda (cervinfr@volny.xx))
  • Re: Kdy vyrážíte na výpravy?

no je to asi těma prázdninama, ale možná víc působí síla zvyku. navíc spousta kempů má otevřeno jen o prázdninách atd. jinak s tebou souhlasím, červen, září ale i květen jsou podle mně lepší měsíce než prázdniny.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (roman)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No vidíš, s těma kempama mě to nenapadlo, asi proto, že je nepoužívám. Něco na tom taky bude. A asi početná skupina jsou též studentíci.

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Vysokoškoláci mají prázdniny většinou až do konce září skoro.. a v červnu zkouškový (to ale většina ty zk. ještě nemá). Třeba jsou všichni družní a nechcou jezdit když nikoho nepotkávají. A když v červnu a září nikdo nejezdí, tož taky nejedou:-)
        Víte někdo o někom kdo jezdí na vandr v zimě? A třeba i na běžkách?

[ Zpět ]
        Datum: 24.04.2004
        Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)

Tak třeba já. I když to vandrování beru trošku víc sportovně, ale každý měsíc nějaká hřebenovka na 4-5 dní, a i v zimě (běžky, sněžnice, mačky), a od května do září potom i výpravy na více dnů.

[ Zpět ]
          Datum: 24.04.2004
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

včera
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
včera
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

216 cyklistů (20 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017