reklama

Author Reflex 2009 x Merida Crossway TFS 100-V 2009

Prosím o radu, chystám se pořídit kolo na rekreační ježdění (200 cm/ 95 kg; několik stovek km ročně), zaujala mě tato dvě (obě model 2009 za stejnou cenu 9000 Kč), samozřejmě se je chystám před koupí vyzkoušet, zajímalo by mě, pokud by mi vyhovovala pocitově obě, zda je některé lepší z hlediska použitých komponent.

[ Zpět ]
Datum: 02.05.2011
Autor: xpeta
  • Re: Author Reflex 2009 x Merida Crossway TFS 100-V 2009

Nemám u sebe katalogy 2009 a na netu mi to nějak tyhle roky nechce otevřít, tak jsem se podíval na tyhle dvě kolečka modelový rok 2010, porovnal je - já bych se zcela určitě rozhodl pro tu meridku.

[ Zpět ]
    Datum: 02.05.2011
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklovýlety

dnes
Ahoj hledám cyklistku 40-50 L na společné výlety. Rád jezdím na kole,ale jezdit sam to není ono . Jezdim na pohodu…

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo
včera
Ahoj, hledám sportovního kamaráda na vyjížďky na silničním nebo horském kole. Uvítám pokud by měl zájem i o lezení…

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy
22.07.2017
Jezdím jak na krátký tak delší projížďky, spíš vyhledávám místa z menším provozem vedlejší polní a lesní cesty.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

346 cyklistů (28 přihlášených)

Okolo Slovenska 2017 (1.7.2017 – 13.7.2017)

Cesta kolem hranic Slovenska se nám zdála jako logické pokračování objezdu České republiky, který jsme…
vlli2 | dnes

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017