Author Reflex 2009 x Merida Crossway TFS 100-V 2009

Prosím o radu, chystám se pořídit kolo na rekreační ježdění (200 cm/ 95 kg; několik stovek km ročně), zaujala mě tato dvě (obě model 2009 za stejnou cenu 9000 Kč), samozřejmě se je chystám před koupí vyzkoušet, zajímalo by mě, pokud by mi vyhovovala pocitově obě, zda je některé lepší z hlediska použitých komponent.

[ Zpět ]
Datum: 02.05.2011
Autor: xpeta
  • Re: Author Reflex 2009 x Merida Crossway TFS 100-V 2009

Nemám u sebe katalogy 2009 a na netu mi to nějak tyhle roky nechce otevřít, tak jsem se podíval na tyhle dvě kolečka modelový rok 2010, porovnal je - já bych se zcela určitě rozhodl pro tu meridku.

[ Zpět ]
    Datum: 02.05.2011
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partnerku na MTB

dnes
Ahoj, rád se seznámím s bikerkou na společné vyjížďky do terénu v okolí Prahy, do hor, single tracky,..

Hledám: Kamaráda/dku na kolo Ostrava

včera
Pro rekreační ježdění po kraji, bych uvítala spolucyklistu/tku - samotnou mě to moc nebaví. Ideální v týdnu,…

Hledám: kamaradku ci kamarada na kolo

27.03.2017
Ahoj hledám někoho na vyjížďky na kolo v Praze a okolí budu se těšit na odpoved
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

255 cyklistů (21 přihlášených)

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017