reklama

Je to sice dál, ale za to horší cesta aneb když v Ráji (českém)

A je to tady. Rána ještě chladná, ale slunce již citelně nabírá na síle, obloha téměř vymetená.  Předpověď slibuje nádherné dny.  Tok myšlenek se zastavuje u otázek. Kdy? Jak? Kam? S kým?
Otázka „Kdy?“ se  sama zodpovídá.  Nejlépe hned. Jak? Je přece jasné –  kolmo, značíce jet na kole, biku,…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 28.04.2011
Autor: Frantous
  • Re: Je to sice dál, ale za to horší cesta aneb když v Ráji (česk

         

    Jako bych to projížděla...
    Díky :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 29.04.2011
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Je to sice dál, ale za to horší cesta aneb když v Ráji (česk

           

      Děkuju. To je přesně ono,jak to mělo zapůsobit. Vtáhnout, sdílet, prostě dostat pod kůži tu atmosféru, krásu, pohodu. A v Ráji je fakt krásně. Určitě budu pokračovat. Krásné dny.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.04.2011
      Autor: Frantous
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Je to sice dál, ale za to horší cesta aneb když v Ráji (česk

         

    Myslel jsem, že bych si tu trasu projel a tak jsem ji zkusil vsadit do mapy a byl jsem zklamán, bylo to popisováno jako náročná trasa včetně příchozího hlaďáku a ono to má sotva 30 km.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.04.2011
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Je to sice dál, ale za to horší cesta aneb když v Ráji (česk

           

      Si to dej 3x dokola :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 30.04.2011
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Je to sice dál, ale za to horší cesta aneb když v Ráji (česk

             

        Já si nechci hrát na satelit, já hledám inspiraci pro pořádnou jízdu rájem :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 30.04.2011
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Je to sice dál, ale za to horší cesta aneb když v Ráji (česk

           

      Trasa není popisována jako náročná, mluví se zde o lehkosti, o pohodě, ale dojet až nahoru na Trosky s dětmi v sedačkách a na tyči, dá přeci jenom trochu zabrat. Záleží i na tempu, které nasadíte a veřte, že hlaďák se může objevit velmi, velmi brzy. Při popisu dlouhých tras, které jezdíme, by tak sáhodlouhý článek těžko někdo dočetl až do konce, protože v Českém ráji je památek a míst, která by byla hodná zastavení a popsání velmi mnoho. Proto byla popsána uvedená trasa a v možném dalším pokračování ( nebude-li více zklamaných čtenářů dychtících pouze po kilometrech) by bylo možné popsat i další krásná místa. Pak není problém podívat se do mapy a dát trasu dle svého gusta, umu a výkonnosti. S přáním všeho dobrého a krásných dní...

      [ Zpět ]
      Datum: 30.04.2011
      Autor: Frantous
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Je to sice dál, ale za to horší cesta aneb když v Ráji (česk

             

        To nebyla kritika trasy ani příspěvku, jen moje povzdechnutí, myslel jsem, že to bude pro mě dobrá inspirace pro změnu.
        O dětech na tyči a sedátku jsi nepsal, co je ale několikrát zmiňováno, tak je hospoda a šenk, pivo a párky, tak mě nějak ani nepadalo, že to je rodinný výlet s dětmi. To je pak něco jiného :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 30.04.2011
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Je to sice dál, ale za to horší cesta aneb když v Ráji (česk

               

          To je v pohodě, já to beru. Po letech tréninků v podobě najíždění kilometrů, kde kochání se krajinou nepřipadalo v úvahu, konečně přišla doba výletů. Ale i rodinný výletník za to stále umí vzít. Je jen na fantazii čtenářů, jak si představí zastávky, nikde se nehovoří o tom, co s dětmi konzumujeme :-)) Cyklistický slang pivo- párek ! znamená zvolání trenéra či věci znalých diváků jímž oceňují frekvenční šlapání :-))(viz. cyklistický slovník). Možná se z těchto komentářů vyloupne samostatný článek :-)) Je fajn, když někdo o trase přemýšlí, je článkem motivován a chce si to také užít. Jen je opravdu třeba trasu přizpůsobit své vykonnosti - prodloužit, zkrátit, jet celé terénem... Český ráj máme křížem krážem proježděný, tak kdybyste potřeboval opravdu tip, nebo radu, jsem k dispozici :-))) Tak krásné dny

          [ Zpět ]
          Datum: 01.05.2011
          Autor: Frantous
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Je to sice dál, ale za to horší cesta aneb když v Ráji (česk

                 

            Já v cyklistických houfech moc nejezdím a tak nevím jaké jsou pokřiky, ale pivo - párek jsem ještě neslyšel, silně mi to připomíná povely seno - sláma aby se vědělo kterou šlapat :-)
            Jediné výkřiky co jsem zaslechl bylo pivo, pivo, ale to jen když už byla nějaká hospoda na dohled :-)

            Mě nedělá problém si trasu naplánovat a upravit podle svého, ale může být, že někdy využuju nabídky.

            [ Zpět ]
            Datum: 01.05.2011
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

372 cyklistů (12 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024