reklama

Doprava na sraz

Vážení přátelé, sraz se blíží a já začínám řešit, jak se do toho Rakouska dostanu :-) (doufám, že na to není někde schované vlákno).
Narazil jsem na jeden zajímavý problém, který mi neudělal radost, velmi neudělal radost...
Vlaky směr České Budějovice neberou ve čtvrtek 12. vůbec kola, kvůli výluce u Tábora, což prakticky vylučuje cestu přes Jindřichův Hradec, jediná vlaková možnost je přes Příbram nebo Přes Jihlavu (fuj).
Takže kdo má místo v autě? :-) Popř. bych mohl vzít i vlastní auto, ale nejsem zrovna "vyježděnej" :-D

[ Zpět ]
Datum: 26.04.2011
  • Re: Doprava na sraz

         

    já tedy nevím, ale mě to normálně ukazuje, možnost s tím vlakem jet. tedy na www.cd.cz
    Je tam úschova během přepravy a není nikde nic psáno o tom, že by to nemohlo být kolo.
    Tahle trať se postupně opravuje už několikátej rok a už jsme tu cestu, kdy mě donutěj někde vystoupit, převezou busem a zase nastoupit absolvoval. Kolo jelo normálně ve vleku na kola se všema ostatníma kolama a já měl jset busem, ale nakonec jsme jel s tím řidičem, co táhnul vlek na kola a cestou jsme pokecali.
    Je fakt, že to nepatřilo k mejm nejlepším zážitkům, protože jsme byl vystreslej, jak to s tím kolem bude, ale nakonec to dopadlo vlastně docela dobře, tak počítám, že to teď bude taky tak nějak podobně.

    Jestli máš nějaký jiný informace, tak prosím, sem s nima!

    [ Zpět ]
    Datum: 26.04.2011
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Doprava na sraz

           

      Na idosu to právě ukazuje červené kolo a jízda kola vyloučena :-(
      A na ČD taky :-(

      [ Zpět ]
      Datum: 26.04.2011
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Doprava na sraz

             

        mě to tady ukazuje spojení uplně normálně...
        http://www.cd.cz/spojeni/conn.aspx


        Datum Stanice Příjezd Odjezd Pozn. Spoj
        12.5. Praha hl.n. 19:16 R 655
        Veselí n.Lužnicí 21:17 21:42 Os 8326
        Jindřichův Hradec 22:15 22:37
        Cena: 198 Kč / 99 Kč / 149 Kč
        Doba jízdy: 2 hod 59 min
        Zobrazit na mapě
        Výluka na trati
        Spočítat cenuKoupit jízdenkuDetail spojení

        [ Zpět ]
        Datum: 26.04.2011
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Doprava na sraz

               

          Taky tam vidím možnost přepravy kola...

          Z Prahy ovšem jen s předchozí rezervací a s úschovou, ale ten druhý vlak už normálně.

          [ Zpět ]
          Datum: 26.04.2011
          Autor: Jarda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Doprava na sraz

               

          No jooooo... už to vidím, ony totiž ty vlaky kola neberou, ale poslední, který kolo nebere je ten, co jede ve tři, další už berou a já se díval na dřívější spoje, to je ono :-D

          [ Zpět ]
          Datum: 26.04.2011
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Doprava na sraz

         

    A co dojet třeba do Tábora a odtamtud po ose? Slabých 80km po naprosté rovině. I s bagáží by to mělo jít...

    Uvažuji že bych přijel. Ale buď zcela po ose, nebo alespoň částečně...

    [ Zpět ]
    Datum: 26.04.2011
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Doprava na sraz

           

      To je ta extrémní varianta :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 26.04.2011
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Doprava na sraz

             

        Ale ono to nejede už z Benešova..

        [ Zpět ]
        Datum: 26.04.2011
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Doprava na sraz

               

          Z HB to je okolo 100km, ale už to není tak placatý. Ale stále to je přijatelné. Možná by se dalo dojet až do Jihlavy.

          Do Písku nebo do Strakonic by taky měly být nějaké přímé spoje z Prahy.

          Za poněkud náročnější jsem ochoten označit jen cestu 100% po ose, s bagáží by to byl možná opruz.

          [ Zpět ]
          Datum: 26.04.2011
          Autor: Hrabosh
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Doprava na sraz

         

    Náš Honza s tím měl problém nedávno - jel vlakem z Budějic do Benešova a kvůli výluce mu odmítli vzít do vlaku kolo, takže nakonec jeli jinak. Některé vlaky jsou ale bez problémů, doporučuji se nějak někde zeptat na konkrétní vlak.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.04.2011
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Doprava na sraz

           

      To by mě zajímalo kde.
      Před 2 roky jsme jeli vlakem do Mariánek. Bylo tos přestupem v Plzni.
      V jízdním řádu nic neobvyklého, v pokladně nám normálně prodali lístky, průvodčí do Plzně byla v klidu.
      Až průvodčí z Plzně nás upozornila, že ze Stříbra je výluka a do busu že nám kola asi nevezmou.
      Nějak nikoho nezajímalo, že máme lístek až do Mariánek - prý jsme jak jsme měli cokoli tušit, když nám prostě v pokladně prodali bez komplikací jízdenky pro lidi + kola kam jsme chtěli...
      Nakonec jsme zůstali ve Stříbře a trošku plány dovolené pozměnili a taky to šlo :o)))

      Ale fakt by mě zajímalo, kde se máš informovat tak, aby si dostal informaci, tkerou potřebuješ.

      [ Zpět ]
      Datum: 27.04.2011
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Doprava na sraz

             

        Jedine tady
        http://www.cd.cz/cd-online/vyluky/
        Sice by ti měl poradit personál, ale to bohužel často nefunguje.
        Jako ve všem platí i tady, pomocnou ruku najdeš na konci vlastního ramene.

        [ Zpět ]
        Datum: 27.04.2011
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Doprava na sraz

               

          To má radka pravdu, nám se to taky stalo, loni byla výluka do Rakovníka, zrovna to byl ten náš loňský sraz. Na tomhle odkazu jsem si našla výluku, ale v pokladně o ní vůbec nevěděla. Nakonec někde po dlouhých minutách objevila, že výluka není ve všední den nebo tak nějak to bylo, ale na těch stránkách byla napsaná výluka.

          [ Zpět ]
          Datum: 27.04.2011
          Autor: HMS
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Doprava na sraz

                 

            Výluku do Rakovníka si pamatuju, taky jsem ji řešil. Tam to bylo nějak časově omezené. Plácnu, ve všední den od 8 do 13 hodin.

            Výluky a zpoždění, cestování koření.

            [ Zpět ]
            Datum: 27.04.2011
            Autor: petrp
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Doprava na sraz

               

          No jo, jenže to musíš vědět, že nějaká výluka je...
          Do té zkušenosti mě ani ve snu nenapadlo, že by mi na pokladně neřekli, že je na trase nějaký problém, když mi prodává lístek s kolem.
          Teď už ale hledám, když chci jet někam dál, a pátrám, zda na trati nen í zrada...

          [ Zpět ]
          Datum: 27.04.2011
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Doprava na sraz

         

    Přes nás jezdí rychlíky z Brna až do Plzně a kvůli té výluce tam hlásí furt omezení s povinnou rezervací jako jedno kolo na jeden autobus...
    Nejsem si jistý, jestli budou mít ty autobusy vlek na kola. Nějak více jsem to nestudoval, jen co jsem slyšel na nádraží z rozhlasu.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.04.2011
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Doprava na sraz

         

    Tak ještě jednou to zkouším...
    Nepojede někde ve čtvrtek večer autem z Prahy na sraz? Nejlíp večer. Popř. kdo jede vlakem?

    [ Zpět ]
    Datum: 04.05.2011
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Doprava na sraz

           

      na 90% jedu ve čtvrtek večer vlakem

      [ Zpět ]
      Datum: 04.05.2011
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

283 cyklistů (16 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024