reklama

Cross značka ? velikost ?

Dobrý den , potřeboval bych pomoci s výběrem kola, vážím cca 80 kg takže tak normální váha , ale měřím tak cca 198 takže asi neco vyššího ... a nejlepe cross jezdím v podstatě na silnici, nejlépe 27 převodů, ostatnímu již nerozumím cena tak 13 tisíc... neví někdo o něčem ??:) :) pěkně prosím ...

[ Zpět ]
Datum: 03.04.2011
Autor: skylinek
  • Re: Cross značka ? velikost ?

V poslední době to tu bylo několikrát:
    http://www.google.com/cse?cx...

[ Zpět ]
    Datum: 03.04.2011
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

vyzkoušet na krámě, tohle se po netu řešit nemůže ale ty už budeš mít 24 palců velikost já mám 191 a mám ještě 22 palců.. Jinak já mám crosse Authora Mission 2009 a sehnal jsem ho loni místo 18 tis. za 13.990 Kč přímo v autor. prodejně chce to hledat loňský modely přímo na krámě a zkoušet, nic jiného není možné poradit ostatní je jen báchorkování

[ Zpět ]
    Datum: 04.04.2011
    Autor: Ovecka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

S tou velikostí to takhle nefunguje a nemůžeš prostě plácnout od boku jakou potřebuje velikost.

Záleží to především na délce rámu a klidně může mít mnohem menší, když to bude extra dlouhý rám.

Třeba kamarád 196cm jezdí Trek 8500 ve 21,5" a ten rám je delší než spousta jiných 24" rámů.

24" je neskutečná koza. Pokud nebude nutně potřebovat tak vysoký rám (to by musel mít superdlouhé nohy i na tu výšku, tak 100cm+), tak bych se 24" obludě obloukem vyhnul a hledal něco hodně dlouhého ve 22".

[ Zpět ]
      Autor: Mlok
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já koupil před 3mi roky měsíc starou Demu assissi s vybavením Acera a SIS ( smykač ). Byla od kamaráda, co ji dostal jako nevhodný dárek, tak mi ji prodal se slevou 3000,- . Myslel jsem, že až mi ty komponenty odejdou, tak koupím vyžší řadu. Kupodivu zatím drží, přehazuje přesně a dokonce ani vidle, která je úplný šunt se zatím negigle. A to s tím krosem nejezdím jen po cestě, ale i po Jeseníkách a má za sebou i pár závodů ( Kubitárna, což je dost hardkór, 2x plesenská stezka a vinařská 50. - tam jsem akorát urval patku na přehazku, tak jsem to dojel na 1 převod. ) Na to moje domácí žvýkání super stroj.

[ Zpět ]
    Autor: milanchal
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tu mám ještě pár fotek.

[ Zpět ]
      Autor: milanchal

Ještě bys moh dát vědět, zda jezdíš sportovně nalehko a na rychlost, nebo zda naložíš 15kg stanů, spacáků a jídla a objíždíš evropu. To je pro využití kola dost rozdíl;-)

[ Zpět ]
    Autor: Joe-CUBE

Ahoj koupil jsem před 2 lety tohle NANO.Je ve výbavě author reflex.Mám najeto 7000 km a naprostá spokojenost. http://www.bradsky.cz/nano-c2r-09-vybava-author...

[ Zpět ]
    Datum: 05.04.2011
    Autor: humpaja
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

včera
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
včera
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

130 cyklistů (3 přihlášení)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017