reklama

Šimon Caban: Bavilo by mě živit se jako poutník

Se Šimonem Cabanem, známým architektem a výtvarníkem, jsem se sešla na festivalu Cyklofest. Veřejnost tu poprvé měla šanci vidět jeho celovečerní film „Přes Alpy na kole“. Šimon Caban byl jediným účastníkem štábu, když pouze v doprovodu svého kola přejel alpský hřeben a svoji cestu průběžně natáčel kamerou.

Datum: 15.12.2010
Autor: Redakce
  • Re: Šimon Caban: Bavilo by mě živit se jako poutník

         

    ...film je fakt dobrej. Už jsem ho tady kdesi chválil...

    [ Zpět ]
    Datum: 15.12.2010
    Autor: Howgh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Šimon Caban: Bavilo by mě živit se jako poutník

           

      Tak to mne mrzí že jsem tam nebyl. Jsem vždycky línej vyjet ze vsi na jihu do velikého města ve středozemi, tam jezdit a bloudit a překážet rychlým místním co to maj najetý v kolonách, hledat a pokoušet se parkovat a nocí zase zpátky a pak mne to mrzí, že jsem to neudělal :-(

      [ Zpět ]
      Datum: 15.12.2010
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Šimon Caban: Bavilo by mě živit se jako poutník

             

        kamarádi , co tam dojeli z Plzně vlakem, říkali, že cesta byla hodně dobrodružná. ...Ten film se snad někde objeví....
        (nesedí mně v tom rozhovoru, že byl na cestě jen 4 dny. Mám pocit, že ta cesta byla mnohem delší )

        [ Zpět ]
        Datum: 15.12.2010
        Autor: Howgh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Šimon Caban: Bavilo by mě živit se jako poutník

         

    Film byl absolutně skvělej. Šimon je borec a je vidět že u filmu není začátečník...

    [ Zpět ]
    Datum: 16.12.2010
    Autor: Dexter
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Šimon Caban: Bavilo by mě živit se jako poutník

         

    Během 4 dní jste překonal 245 km, v naprosté většině jste se šplhal s kolem po kozích stezkách na vrcholcích Alp. Zopakoval byste si takovouto cestu, sám a natěžko na delší dobu?

    Já klidně.
    Kdyby mi někdo dal ty peníze !

    Čtyřdenní putování po kozích stezkách je nad finanční možnosti známých českých architektů,scénografů a tvůrců mnoha divadelních a filmových projektů.
    (Zajímavé)
    A já myslel že sociálky jsou dnes jenom naši doktoři.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.12.2010
    Autor: milann
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka na vyjížďky

05.05.2024
Jezdila jsem často a aktivně. Změna bydliště, přátel a možností vše zhatilo. Ráda bych aktivního parťáka, který by…

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

243 cyklistů (2 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 4. část

4. část - Chtěla jsem Kyrgyzstán, mám Kyrgyzstán... Podepsaly se na nás únava, hlad a stres, jestli seženeme…
Peggy | 06.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 3. část

3. část - Krát dvě to mělo bejt Čtvrtý den od startu jsme vjeli do velkoměsta, do Almaty. Zde měly děti…
Peggy | 02.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024