reklama

Kdopak jezdí na Rock Machine Tsunami?

Ahojky, chystám se koupit RM Tsunami. Kdo máte zkušenosti s jízdními vlastnostmi a případnými neduhy tohoto kousku, prosím, poraďte, ať nekupuji zajíce v pytli. Díky:-) P.S. Taky moc nevěřím té chvále o Meridě. Měla jsem možnost týden jezdit na Meridě Matts Sport a bylo to pro mne utrpení. Je to výjimka?

[ Zpět ]
Datum: 12.09.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Eva ([email protected]))
  • Re: Kdopak jezdí na Rock Machine Tsunami?

         

    Jezdím RM Torent,ta kola jsou téměř stejná,z mé strany absolutní spokojenost! :-) príma poježdění,téměř žádná údržba.
    Koukal jsem na letošní model,to kolo je poměrně slušně osazeno,jenom zase ten Suntour,nechápu proč ty střepy na kola pořád montujou?ale to dělaj i jiné značky.asi jsou levný a docela dobře vypadaj,nato se chytne spousta lidí.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (maark ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kdopak jezdí na Rock Machine Tsunami?

           

      Díky, Maarku! :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 15.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Eva ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kdopak jezdí na Rock Machine Tsunami?

           

      Díky, Maarku! :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 15.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Eva ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kdopak jezdí na Rock Machine Tsunami?

         

    Prodává se i verze s Marzocchi MX comp.Je samozřejmě dražší.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kdopak jezdí na Rock Machine Tsunami?

         

    Zřejmě Ti ta merida nesedla, ať už velikostí rámu, sedlem, délkou představce...to se stává, naštěstí v současné době je už takový výběr značek, že si někde určitě vybereš, třeba právě tu RM Tsunami (to budeš něco jak ta velká vlna, jo? kde projedeš, tam to jenom zašumí...)

    [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kdopak jezdí na Rock Machine Tsunami?

         

    Ještě jsem na to trochu koukal,na www.kupkolo.cz nabízejí Tsunami s vidlicí marzocchi za 20600kč to je podle mě docela slušná cena,pokud teda nemáš kontakt na lepšího prodejce?Se suntorem mají za 18900kč, ten cenový rozdíl je už minimálni!to pohodlí za to určitě stojí.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (maark)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kdopak jezdí na Rock Machine Tsunami?

           

      Já bych měla tu RM se suntourem za 17 900, ale jsem určitě pro lepší vidlici! Mám ale obavy z nákupu přes i-net. Taky jsem ještě nemluvila s nikým, kdo by ho opravdu jezdil. Myslím, že něco jiného je dobrá vidlice a něco jiného zkušenosti s kolem v terénu. Váhám, váhám, asi jsem se na něj moc upnula a teď mě to brzdí v rozhodování. Jinak VŠEM děkuju! :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 19.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (eva ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kdopak jezdí na Rock Machine Tsunami?

             

        Já přesně tady ten model nemám,ale jezdí ho jeden kámoš cca5000km ročně,má sice asi už vlastně tři roky starej model,původně se sunturkou,ta šla ani ne po první sezoně s kola dolu.
        Podle toho co jsme se spolu bavili,zůstavá RM věrný i do budoucna.
        To kolo se v terenu chová ok,akorát,že do kopce se musí šlapat :-),na sjezdy hodně stabilní,zkus si ho od někoho půjčit,to je lepší neš všechny diskuze,buď ti sedne nebo ne.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.09.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (maark ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kdopak jezdí na Rock Machine Tsunami?

               

          No na tu Marzočku si dej bacha,je to skvělá vidlice,ale vzduchovka!!!takže nečekej velký komfort,je určena pro chrty,potřebuje větší ráz než se urve,takže ji nevnímej jako větší komfort,ale jako záruku plné funkčnosti,jednoduchosti údržby a dostupnosti dílů,případně tuningu!Jinak R.M mají kratkou geometrii,skvělé XC kola,tvrdé rámý,rychlé ve stoupání.Pokud tohle od kola čekáš,tak budeš spokojen,jinak Suntourum se vyhni obloukem,My jsme je stáhli z krámu,kdo se snima má pořád sr...

          [ Zpět ]
          Datum: 20.09.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (petr)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

449 cyklistů (2 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024