reklama

Podzimní sraz - kudy, kudy cestička? :-)

Burajdóóó :-) - jako obvykle můj dotaz: jestli budu muset autem, tak kudy? Od Prahy normálně po plzeňský dálnici, Plzeň - musím přes město nebo se to už dá objet? (to je směr Folmava?), pak zřejmě Domažlice a do obce Babylon - a tam kde? Stačí se zeptat místních na Sokolský srub a budou vědět?
Já totiž v týhle oblasti byl autem naposled, když si možná ještě ani nebyla na světě... :-)))

[ Zpět ]
Datum: 31.08.2010
Autor: Airline
  • Re: Podzimní sraz - kudy, kudy cestička? :-)

         

    Jsem nějak myslela, že když jsem zadala do původní diskuze souřadnice místa srazu, že si na netu každý najde ... ale néšť.

    Takže po dálničním obchvatu objedeš Plzeň a na exitu 89 vyjedeš směr Domažlice. Pak jedeš, jedeš,... a před Domažlicema je kruháč, na kterém pojedeš furt na Furth (im Wald). V Babylonu si hlídej odbočku vpravo na "Pec", je to u hotelu Praha. Asi po 500m je křižovatka "Y", pojedeš vpravo (po asfaltu) a hned v té zatáčce je odbočka doprava do lesa. Je tam velká cedule "SRUB". A tam už to snad najdeš.
    8-)

    A pokud jsi tam byl autem, když jsem nebyla ještě na světě, tak tos tam byl v minulém životě. A to si pamatuješ?
    8-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 31.08.2010
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Podzimní sraz - kudy, kudy cestička? :-)

           

      Dík :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 31.08.2010
      Autor: Airline
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Podzimní sraz - kudy, kudy cestička? :-)

             

        Že Tys vyrušoval a nedával pozor při prvotním oznámení ?! Si připrav na konec září "žákajdu" ;-)

        P.S. Ten kruháč je u Draženova

        [ Zpět ]
        Datum: 31.08.2010
        Autor: Burísek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podzimní sraz - kudy, kudy cestička? :-)

         

    byli jsme pancelkou vykazani sem, tak to sem hodim

    dal by nekdo cestu na sraz z Prahy na BIKU(ne silnicce)? Navrh trasy bych mel, je to od barandaku cca 184km a nejaky ten teren tam bude (napr Brdsky hreben)

    [ Zpět ]
    Datum: 03.09.2010
    Autor: pb
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Podzimní sraz - kudy, kudy cestička? :-)

           

      Tomu říkám síla slova pančelky ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 03.09.2010
      Autor: Burísek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Podzimní sraz - kudy, kudy cestička? :-)

           

      Kdybys to jel, tak sem hoď trasu, můžu říct, jak moc dobré to je z Plzně.
      Jel jsem tam z Plzně 2x po asfaltu (tedy 4 cesty) a jedenkrát (2 cesty) převážně terénem.
      A převážně terénem tam žádná ideální trasa nevede, takže kdybys vybral některý z problematických úseků, co jsem jel, tak můžu rovnou říct, ať se jim vyhneš.
      A i po asfaltu jsou lepší a horší varianty.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.09.2010
      Autor: Mlok
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Podzimní sraz - kudy, kudy cestička? :-)

             

        jeden z tehle navrhu bych chtel jet (rozdil je jen v ceste na hreben). Plzen celkem dost podjedu... Jeste zvazuju ze do Kdyne bych dojel po cervene, to jsem jel uz letos na jare v opacnem smeru.

        http://www.bikemap.net/route/683505
        http://www.bikemap.net/route/683523

        [ Zpět ]
        Datum: 03.09.2010
        Autor: pb
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Podzimní sraz - kudy, kudy cestička? :-)

               

          Tak to máš celé o hodně jižněji než byly všechny ty moje trasy z Plzně, tam už to moc neznám.
          Každopádně tohle už bude opravdu slušná trasa, i když je to hodně asfalt, tak já už bych to tedy takhle celé jet nechtěl.
          Na konci nevím jestli to máš schválně terénem po žluté dojezd na Babylon, já bych to po 180km vzal nejkratší cestou, tedy po asfaltu z Pasečnice na Babylon. Ale to už je rozdíl jen tak 2km.
          Když jsem jel asfaltovou variantu na celopevňáku (to jsem neměl v té době silničku), tak jsem se na tu tvojí trasu napojil u rybníka těsně před křížením hlavní silnice Domažlice-Kdyně (tam jsem jel krátký kousek kolem toho rybníka terénem a vyjel akorát na té asfaltce, co po ní přijedeš). A ten závěr jsem jel právě přímo po asfaltu z Pasečnice na Babylon, jinak úplně stejně jako jsi to naplánoval.
          Tady to máš pro srovnání v jedné mapě:
          http://data.mlok.net/gps/babylon.png
          Oranžová můj tracklog, modrá Tvůj plán.
          Můžeš si dle toho případně upravit i cíl ať trefíš kde to přesně je :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 03.09.2010
          Autor: Mlok
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Podzimní sraz - kudy, kudy cestička? :-)

                 

            Ten teren tam mam schvalne, ale upravovat to budu podle aktualni kondice/pocasi a casu... ona je jeste varianta jet pres Kdyni kam bych sjel po cervene. Tu jsem jel letos na jare v opacnem smeru tak vim, co me tam ceka :)

            asfaltu dost, ale i teren tam je. Nekde by se dal vzit vic teren, ale zas by to bylo zbytecne najizdeni. Hlavni tereni kus jsou proste Brdy a rovnou se podivat i na Padrtske rybniky (snad se tam bude dat v patek projet)...

            [ Zpět ]
            Datum: 03.09.2010
            Autor: pb
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Podzimní sraz - kudy, kudy cestička? :-)

                   

              Já právě teď před 14 dny, co jsem tam byl při pokusu jet to z Plzně maximálně terénem dopadnul dost špatně. Dost se to zvrhlo v problematické úseky typu tu 1km zcela zarostlou neprůjezdnou stezkou kopřivami, tu 1km pár centimetrů od řeky (kde dále od řeky neprostupný roští a místy řeka tu cestičku zcela vzala a já nemohl pomalu ani projít, aniž bych nezahučel do řeky), pak několik kilometrů pole, kde cesta měla být a nebyla (a přeci se nebudu vracet).
              A opravdu pěkných úseků minimum, aspoň závěr z Domažlic po zelené na Veselou horu, déle ještě kus zelená a hlavně pak závěr po červené na Babylon byl i místy pěkný terén.
              Mít ale za sebou 180km, tak bych se i na tenhle pěkný závěr vyprdnul (nevím jaký je ten tvůj po té žluté, to jsem nejel tenhle úsek).
              A zvrtlo se mi to jen z Plzně na celých 5 hodin čistého času jízdy.

              [ Zpět ]
              Datum: 03.09.2010
              Autor: Mlok
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Podzimní sraz - kudy, kudy cestička? :-)

                   

              A kolem Padrťských rybníků snad problém nebude, já už tam po téhle trase, co to máš naplánované v týdnu taky jel a problém nebyl.

              [ Zpět ]
              Datum: 03.09.2010
              Autor: Mlok
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podzimní sraz - kudy, kudy cestička? :-)

         

    Chci se zeptat. V kolik se tam někdo z Vás objeví. Vyjíždíme s Jardou v deset, takže ve tři by jsme tam mohli být. Tedy jestli zase nebudu mít někde defekt :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 23.09.2010
    Autor: crow75
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Podzimní sraz - kudy, kudy cestička? :-)

           

      Hlavně si vem(te) pořádnou montpáku! ;-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 23.09.2010
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Podzimní sraz - kudy, kudy cestička? :-)

           

      "Náčelnictvo" se dostaví mezi 16. a 17. hodinou. Do té doby máte volný program. V kempu by měli být správcovi Němcovi.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.09.2010
      Autor: Burajda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Podzimní sraz - kudy, kudy cestička? :-)

             

        Tož v tom případě nevychlemtéte všechen burčák, ať zbude i na ostatní... ;-)

        No, nakonec asi dobře, že nejedu taky, bo by ten burčák byl v čekačce v ohrožení... Jak já chytnu slinu, tak... :-))

        [ Zpět ]
        Datum: 23.09.2010
        Autor: hekynen
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

259 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024