reklama

Zkušenosti s koly LEADERFOX

Zdravím. Jaké sjou vaše zkušenosti s koly LeaderFox? Uvažuji o koupi modelu Maxx, případně LeaderGent. Díky za každý názor. Radek

[ Zpět ]
Datum: 30.08.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Radek H.)
  • Re: Zkušenosti s koly LEADERFOX

         

    http://ivelo.cz/diskuze/horska_kola/9812

    [ Zpět ]
    Datum: 30.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Santus)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zkušenosti s koly LEADERFOX

           

      Díky...Samá chvála. Máte s touto značkou někdo také negativní zkušenost?

      [ Zpět ]
      Datum: 30.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Radek H.)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zkušenosti s koly LEADERFOX

             

        Já.Mně ho ukradli-:(((

        [ Zpět ]
        Datum: 23.05.2006
        Autor: yaris
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkušenosti s koly LEADERFOX

         

    Ahojky, sedlám Foxe Evolution už tří roky a nemá chybu.Nejsem žádnej cesťák, líbí se mi terény a lesíčky, a to co moje milý kolečko muselo snést je fakt děsný, ale ono to sneslo.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (zdenyCV)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkušenosti s koly LEADERFOX

         

    Zkušenost mám otřesnou. Mám 4 měsíce starou crossovou Toscanu od Foxů. Měl jsem problém se špatně uloženým středem - lupání klik (řešeno tady na fóru). Prodejce (Cyklo Tenno v Pardubicích) mě poslal do prčic, že si to časem sedne. Když jsem hledal zastání u výrobce - řekl ať neotravuju, že předmětný prodejce je jejich dlouhodobý dealer a že si jistě nevymýšlí.
    Nakonec mě to opravili v jiném servisu.

    A pokud mám hodnotit kolo.
    Za cca 10 kKč nejlacinější žvejkové šlapky. Měkký lak, který se odře na kov při sebemenší neopatrnosti, křivě navařené šrouby k upevnění lahve. Klín upevnění představce zaražený v trubce tak, že s ním není možno hnout a nastavit je. Po 14 dnech od koupení rezavějící "chromované" šrouby.
    Kolo od tohoto výrobce bych si nikdy znovu nekoupil. Zejména pro přístup k reklamaci.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (TWISTR ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkušenosti s koly LEADERFOX

         

    mám dva roky šumavu, moc se mi před koupí líbila, vlastně se nedá poznat kterému klu dát v obchodě přednost, ale bohužel po dobu záruky samé problémy, některé zaviněné odfláknutou výrobou-viz. ostré hroty na dírách pro dráty na vnitřku ráfku-zničené duše. vidlice mi totálně odešla-mohl bych mluvit o dalším ale na to asi není prostor, prostě nemám z toho kola radost

    [ Zpět ]
    Datum: 22.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (pavelk ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

433 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024