reklama

Hrkání ve šlapátkách...????????????

Mám nové kolo a hned po ujetí asi 5km začaly hrkat šlapátka tedy jedno levé. Když zabírám jen pravým a levým jen otáčím nic nehrká ale jak začnu šlapat normálně hned to hrká nebo když velmi silně šlapu na levé tak nehrká. Ale co s tím? Skoušel jsem přitáhnout střed i šlapátka a hrkalo to už míň ale zase se to rozhrkalo. Co s tím mám dělat? Prosím poraďte nedá se na tom jezdit. Děkuji

[ Zpět ]
Datum: 08.05.2010
Autor: far
  • Re: Hrkání ve šlapátkách...????????????

asi ložiska....
    Byly levný? => Kup nový.
    Byly drahý a jsou v záruce? => Reklamuj!
    Byly drahý a nejjsou už v záruce? => Opravuj. tedy rozeber, zkontroluj ložiska a případně vyměň a namaž ložiskovou vazelínou....

[ Zpět ]
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

díííky moc :-D udělám a bolo to na tomto kole- http://www.vautron.cz/detail-kola.php?id=30

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

na tamtom kole za tamtu cenu?!? :-O Pak ti v tom hrká, protože tě okradli. Cena je strašná a rozpiska komponentů neodpovídá fotce. Například hazku mají vyfocenou RD-M340 ale v rozpisce tam prodávají RDM-310

[ Zpět ]
        Autor: Smog

si delas srandu nee?? :-( tos ja to asi reklamuju.. ale prvni se tam trocu povrtam....

[ Zpět ]

Vykašli se na nějaké vrtání a hoď to rovnou do servisu ! Je to nové, v záruce, tak ať to laskavě dají dohromady... Včetně toho, že až zjistí, že ses v tom hrabal, tak taky už tu záruku nemusí uznat...

[ Zpět ]
            Autor: Jarda
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Máš recht přecedo... :)

[ Zpět ]
              Datum: 09.05.2010
              Autor: Tano

A le to by hrkalo aj prave nee?? a to me nedela... nebude to treba klikama????

[ Zpět ]

Když si koupíš TV a ono v ní bude hrkat a boudou se z ní ozývat podivné zvuky, taky vezmeš šroubovák a budeš se v ní ze zvědavosti šťourat a sám sebe přesvědčovat, že je to prkotina a že si to opravíš, nebo jí zabalíš do krabice a odneseš reklamovat???

Nechápu, proč se zde na něco tážeš, někdo ti poradí a ty stejně vše děláš dle sebe....:-)))

[ Zpět ]

No, a až se v tom budeš vrtat, tak si překontroluj počet kuliček v ložiskách šlapek. Mě scházela jedna a ani v záruční opravně na to nepřišli. Já jen skutečně čirou náhodou. Když jsem nasazoval SPDéčka a ty původní chtěl vypucovat.

[ Zpět ]
    Autor: Tano
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

123 cyklistů (5 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017