reklama
Země: Čína Čína, Mongolsko Mongolsko

Směr Asie

Ahoj. V neděli v osm večer dávali na Z1 francouzský film o páru, který projel Mongolsko a Tibet na kolech. Viděl jsem jen kousek, ale dnes v 11 večer to opakují. Koho to zajímá, ať se dívá. Ten kousek, co jsem viděl byl zajímavý, byť s francouzsky hlubokomysnými komentáři :)

[ Zpět ]
Datum: 30.03.2010
Autor: LOBO
  • Re: Směr Asie

Díky, budu na to myslet.. .:-)

[ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Oni nám to pouštěli na cyklofestu, ale jen kousek, bylo to dost drsný... a myslim, že to sou Kanaďani...

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No jasně, Quebeck. Mluvili francouzsky :)

[ Zpět ]
        Autor: LOBO

To mně se o tom bude už jen zdát. 8-)))

[ Zpět ]
      Autor: Burajda

Jaká Čína? Tibet není Čína!!! Číňani jsou v Tibetu okupanti! Prosím přidat Tibet do seznamu zemí a vyvěsit tibetskou vlajku. Ať žije TIBET !!!

[ Zpět ]
    Autor: básník
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jo, jo, máš pravdu předsedo! Ty svině čínské mě taky neuvěřitelně serou! Jejich arogance nemá obdobu. A celý svět se může přetrhnout, aby byl s nima kamarád. Je mi z toho na blití.

[ Zpět ]
      Autor: Zden42
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nebo buduje Nakole dobré vztahy s Čínou a uvedení Tibetu v seznamu zemí by nebylo korektní?

[ Zpět ]
      Datum: 31.03.2010
      Autor: básník
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolem světa na kole

Françoise a Claude Hervéovi
Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů aneb ani narození dcery nepřerušilo cestu.
Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má …
349 Kč
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

dnes
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
dnes
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

210 cyklistů (12 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017