reklama

Wheeler

Znáte tuto začku kol? Jezdí spousta Authorů, Kelly´sů, Superiorů atd., ale na tomhle kole jsem ještě na silnici ani mimo ni nikoho nepotkala. Máte nějaké zkušenosti?

[ Zpět ]
Datum: 19.08.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Mpow)
  • Re: Wheeler

         

    Určitě bych dal přednost osvědčené a ozkoušené značce např Authorovi nebo jiné,ale nezkoušel něco nového ať to má sebelepší reklamu.
    Koukni sama kolik lidí na čem jezdí a sama si uděláš obrázek která kola se nejvíc prodávají. určitě ne ta špatná.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Robin ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Wheeler

           

      Ano o Authorovi jsem taky uvažovla, ale po vyzkoušení jsem ho zavrhla - nevyhovoval mi pro Authora typický krátký rám. Taky si myslím, že u těchto se platí i za reklamu.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Mpow)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Wheeler

             

        krátký? :-o

        [ Zpět ]
        Datum: 19.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Katka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Wheeler

               

          Ano, seděla jsem na něm jak na tříkolce :-))

          [ Zpět ]
          Datum: 20.08.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Mpow)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Wheeler

           

      Tím bych se neřídil, kolik kol od které značky tu jezdí. Může to být jen dobře vedená reklama nebo prodejní politika.
      Někteří prodejci nechtějí prodávat jiná kola než Authora. Proč asi? Třeba proto, že mají levnější nákupní ceny. Možná.
      Na kole bych se nejdřív projel. Minulý týden jsem v Plzni našel prodejce, který kolo, o které máte zájem, za poplatek půjčí na projížďku na pár hodin.
      Buď bych šel tam nebo bych si půjčil kolo od známého. Tady na netu každý bude chválit jen to svoje co zrovna má.
      Já jsem třeba zrovna na Authora nabroušenej a pomlouvám ho kde můžu. Nesedělo se mi na něm dobře.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Wheeler

             

        8-)

        [ Zpět ]
        Datum: 22.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (já)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Wheeler

         

    Zkušenosti nemám, ale jednoho jsem si venku prohlížel a vypadal krásně. I podle katalogu dovozce (http://www.wheeler.cz/2005/index.html) to vypadá na slušnou značku. Jen asi u nás není příliš rozšířená, ono je těch značek hodně. :')

    [ Zpět ]
    Datum: 19.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Wheeler

           

      Wheeler jsou kvalitní německý kola, vůbec bych se toho nebál. Jen to není taková komerce.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (newman)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Wheeler

         

    Měl jsem crossového Authora Reflexe. Byl to jeden z prvních modelůa a byl jsem s ním moc spokojen. Letos byla nutná výměna, tak jsem znovu přemýšlel o této značce. Konkrétně Airline nebo Synergy. Ale nakonec jsem po velkých úvahách pořídil Wheeler 6600, vyměnil odpruženou sedlovku za rohy a jsem maximálně spokojen. Vše šlape. Mohu ti jen doporučit.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Wheeler

         

    Má přítelkyně si před dvěma týdny koupila Wheelera a je velice spokojená. Prodavač nám říkal, že je to zavedená americko-německá firma, která dělá kvalitní kola.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Milan ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Wheeler

           

      Nekupovali jste náhodou dámský model 3600 ZXL?

      [ Zpět ]
      Datum: 20.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Mpow)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Wheeler

             

        ja mam dva, wheeler 6600 a priatelka 2600 PL a maximalna spokojnost+velmi dobra geometria a naoyaj kvalitne komponenty. Z Wheelerom rozhodne chybu neurobis. Ja som s nim nadmieru spokojny hl. ak ho porovnam s authormi co som mal predtym.

        [ Zpět ]
        Datum: 22.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (jurki)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Wheeler

               

          ale ta 2600-ka je naoyaj velmi slusna aj ked je ruzova sice mojej drahej to nevadi. ma to komplet aceru a slape to naozaj dobre.

          [ Zpět ]
          Datum: 22.08.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (jurki)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Wheeler

         

    www.wheeler.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 24.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pavel)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Wheeler

         

    Wheeler delá kola dýl než AUTOR,kvlait rámu i smontování je super,známý pán co má ciko prodejnu se servisem mi říkal že s nima má nejnín problémů při montáži a reklamacích.S8m ho mám také a SUPR..

    [ Zpět ]
    Datum: 25.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarysek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Wheeler

           

      to je fakt, ja som trochu po tom smejdil. vyraba ich od roku 1972 a je to vlastne japonsko-nemecka firma, kt ako prva zaviedla ISO normy v tejto brandzi. takze tu naozaj nie je co riesit.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jurki)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Wheeler

             

        jáani nevím co to mám za typ :o) je tam deore lx přehazovačka,zbytek deore,vydle maitou six sport.jezsdím stím celkem nešetrně sjezdy v lese v terénu a stále v pohodě.rám je lehký a tak akorát dlouhý ( subjektivně ) ,nechal jsem si tam dát jen rohy a pedály SPD ..a super..delám jen radost :o)

        [ Zpět ]
        Datum: 26.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarysek)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Wheeler

         

    Já jsem si Wheelera koupil před neuvěřitelnými 18 lety. Nedávno (letos) jsem ho sice vyměnil za Trek 4500, během té doby mi sloužil víc než dobře, jediný co odešlo byla páčka přehazovačky Shimano. Teď si ho odemne vzal bratr, nechal provést generálku (2500Kč) a vesele jezdí dál. Vzhledem k tomu, že jsem kolečko zatěžoval svou maličkostí o váze 120kg, před výdrží Wheeleru smekám a jen doporučuji.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Winchester ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Wheeler

         

    Dneska jsem vedle jednoho parkovala do stojanu. Nevypadal špatně.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Minna)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

296 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024